• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова 5 клас

Позиції 1 з 12 з 79

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 79

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

На сьогодні англійська є однією з найпоширеніших мов у світі - мільйони людей по всьому світу вільно володіють цією мовою, використовуючи її у побуті та на роботі. Більше того - англійська визнана ООН мовою міжнародного спілкування. Щорічно англійською пишуться тисячі книжок, знімаються сотні фільмів та співається величезна кількість пісень.

 

 Англійська вивчається не тільки у школах та університетах - велика кількість вже дорослих людей записується на курси англійської мови, без знання якої сьогодні вже неможливо побудувати успішну кар'єру. Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина була всесторонньо розвинута, могла вільно спілкуватися з усім світом, була успішною - подбайте про це вже сьогодні!

 

Ні для кого не секрет, що "справжнє" навчання в сучасній українській школі починається саме з 5-го класу, а тому доречно почати поглиблене вивчення англійської саме тоді. У цій нелегкій, але все ж цікавій справі Англійська мова 5 клас підручник неодмінно прийде Вам на поміч . На сьогодні існує велика кількість шкільних підручників написаних різними авторами серед яких слід виділити такі: Англійська мова 5 клас Калініна Л.В. та Англійська мова 5 клас Пахомова Т.Г., які, до речі, можна придбати на нашому сайті.

 

 Вивчивши будь-яку з цих книжок, Ваша дитина отримає велику кількість теоретичних знань і навряд чи колись сплутає Past Simple з Present Simple. До того ж книжка 5 клас англійська мова розповість багато нового і цікавого про англомовний світ, його традиції та особливості. На сайті bookletka.com Ви також можете придбати видання Англійська мова 5 клас зошит, яке містить різноманітні вправи, що допоможуть закріпити на практиці теоретичні знання, отримані з підручника, оволодіти сучасною англійською граматикою, розширити свій словниковий запас та вдосконалити навички письма англійською. Вправи з англійської мови для 5-го класу та Англійська мова 5 клас книга допоможуть збудувати міцну базу для подальшого вивчення англійської мови. Їх можна використовувати як для шкільних занять, так і поза ними: для полегшення вивчення шкільної програми чи просто з цікавості. Відкрийте своїй дитині вікно у світ!

Відгуки про товар
  1. Уже давно заказываю литературу на этом сайте! Очень удобная система скидок!
    1 квіт. 2018, Кириченко Юлия

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України