• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Алгебра 9 клас Підручники

7 шт.

на сторінці

7 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Алгебра 9 клас підручники.

Дев’ятий клас відзначається посиленою увагою до окремих навчальний предметів через складання ДПА. Виконання тренувальних вправ з алгебри є найпоширенішою формою підготовки. Разом із збірниками часто використовують підручник з алгебри 9 клас, який містять пояснення, на випадок якщо є прогалини у знаннях певної теми.

Вибір конкретного підручника зумовлюється навчальним закладом та рівнем підготовки учнів. Для загальноосвітніх навчальних закладів Міністерством рекомендовані посібники видавництва Ранок, Підручники і посібники ПІП, Освіта, Генеза. Для класів шкіл, ліцеїв, гімназій з математичним спрямуванням розроблено книжки видавництва Гімназія.

Щоб підручник алгебра 9 клас купити, необхідно розібратися з особливостями кожної книги та унікальним авторським підходом до викладу навчального матеріалу. Всі підручники відповідають діючим програмам та покликані сформувати базові математичні компетентності.

В.Кравчук відповідно до навчальної програми в своїй алгебрі для 9 класу створив систему завдань різних рівнів складності з метою формування обов’язкових умінь і навичок. Увага зосереджена передусім на практичних завданнях, книга не містить рубрик з додатковими відомостями.

В.Бевз підготував підручник на засадах різних методичних підходів, їх органічна єдність забезпечує комплексну підготовку учнів. У книзі передбачені різні форми роботи:від індивідуальних до колективних, матеріал розроблений з урахуванням різних рівнів підготовки та зацікавленості предметом. Новинкою слугує навчальна анімація, доступ до якої школярі можуть отримати, використовуючи QR-коди,розміщені на сторінках підручника.

Н. Прокопенко продовжує вражати запропонованими в попередні роки інтерактивними методами. Для мотивації вивчення нового матеріалу в кожному параграфі передбачена рубрика «Актуальна задача», що пробуджує дослідницький інтерес в учнів. Не залишилася поза увагою автора профорієнтаційний аспект – кожний розділ містить довідкову інформацію про різні професії. Інтернет-підтримка підручника містить:

► самостійні роботи для самоконтролю та само оцінювання;

► є елементом підготовки до ДПА, передбаченої автором.

Алгебра 9 клас поглиблене вивчення підручник під авторством А. Мерзляк покликаний стимулювати інтерес учнів до вивчення математики. Поглиблення в предмет відбувається не за рахунок розширення теоретичного матеріалу, а внаслідок наповнення курсу цікавими та змістовними задачами. Автор диференціює задачі на чотири рівні складності. Рубрика «Коли уроки зроблено» забезпечує потребу в додаткових завданнях для кмітливих.

Підручники з алгебри для 9 класу купити зможете на нашому сайті bookletka.com, за потреби скориставшись професійною консультацією наших менеджерів. Доставка здійснюється у Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Херсон, Ужгород, Луцьк, Рівне та інші регіони України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України