• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зошити 9 клас

Позиції 1 з 12 з 129

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 129

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Не мало часу займають шкільні завдання у житті людей, та кажуть: "Важко в навчанні - легко у бою". Отримання освіти - для людини важлива праця. А щоб підручник був достатньо зрозумілим, робочий зошит 9 клас, допоможе розкрити кожне питання детально.

 

Деякі предмети дев'ятого класу та їх наповнення:

 

• В початковому минулому - одна математика, в дорослому теперішньому - дві. Кожна, має велике значення та доволі складна. Якщо учням одразу подобалась алгебра, 9 клас контрольні роботи писатиме просто. Нерівності, системи рівнянь та прогресії вивчатимуться тепер. Так само геометрія контрольні роботи 9 клас, не здадуться проблемою для освічених учнів. Декартові координати на площині, геометричні перетворення, вектори та чимало іншого знатимуть діти наприкінці року. Допоможуть закріпити знання практичні роботи 9 клас - обов'язкові та складні.

 

• Опрацьовуючи книжки, та зошит з географії 9 клас, школярі отримають інформацію про адміністративно-територіальній устрій України, населення, господарство, територіальний поділ та географію кожної області. Світове господарство розкриє секрети співпраці з іншими країнами, розширить розуміння та бачення дійсності. Щоб географія 9 клас практичні роботи виконувались просто, треба приділяти особливу увагу цьому предмету. Склав практичні роботи - Стадник, 9 клас досить простий для уважних дітей.

 

• Учні багато дізнаються про людину, її походження, організм та особливості, вивчаючи книгу та зошит з біології 9 клас Котик, практичні роботи розкриють теж не мало цікавих питань наочно. Пропускати заняття не допустимо, тай навряд буде актуальним - сутність інформації буде дуже цікава юним дослідникам. Діти залюбки проходитимуть навчання по предмету цього разу, і практичні роботи 9 клас, будуть безперечно важливими.

 

• Закінчивши вивчати підручник та зошит з хімії 9 клас, школярі знатимуть склад, властивості основних класів неорганічних сполук, хімічний зв’язок, будову речовин. Багатьом здається важкою хімія, 9 клас контрольні роботи не прості. Підготуватись до них варто окремо, практичні роботи 9 клас проводити з особливою увагою на деталі. Навіть дрібниця має сенс на даному етапі, гребувати ними зовсім недоречно.

 

• Електричне поле, електричний струм, магнітне поле та атомне ядро, ядерна енергетика - це зошит з фізики 9 клас та кинга. Інформація поступово поглине, викликаючи цікавість до явищ великої потужності. Тому, для чомучок, фізика контрольні роботи 9 клас, можуть бути як важкими, так і навпаки. Усе залежить не від складності фізики, а від відношення до неї. Якщо з раннього віку школяр не був дуже цікавим, це не означає що зараз вже неможливо наздогнати пропущене.

 

Міністерство освіти, як і автори книжок та зошитів, доклало усіх зусиль до того, щоб наука була цікавою і зрозумілою починаючи з перших шкільних років. Програма повністю співпадає з віковими можливостями дітей, а література максимально доступно розкриває теми. Придбати необхідні книжки та зошити можливо за досить невисоку ціну. Наш інтернет-магазин пропонує усі необхідні буклети і навіть більше! Отримати консультацію ви можете за телефоном вказаним на сайті.

Відгуки про товар
  1. При заказе мне предложили эту тетрадь в качестве дополнительного тестового материала для подготовки ребенка к экзаменам. Осталась очень довольна, спасибо!
    13 черв. 2015, Ирэна В.
  2. Сподобалася ця відносно нова серія тестів. На момент замовлення через ваш магазин зошита не було в наявності. Через декілька днів мені передзвонили і зробили відправку. Дякую!
    10 черв. 2015, Дарина Прокопчук

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України