• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 2 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 526

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 526

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Навчання другокласників в умовах реформи шкільництва.

 

  В 2018 році за сприянням МОН України було впроваджено сучасну реформу шкільництва. Нова Українська школа – саме таку назву отримав амбітний проект, який вже через декілька років доказав свою ефективність. Завдяки йому, відбулися докорінні зміни на краще в системі освіти. Реформа взяла собі за мету, створити нову школу, із сучасними методами викладання та залученням інтерактивних складових. Така школа повинна не просто давати дітям предметні знання, але й вчити як їх використовувати на практиці. Завдяки цьому, в майбутньому школяр зможе легко знайти своє місце в суспільстві. Також, згідно сучасної навчальної програми, дітей виховують як повноцінних громадян, здатних креативно і критично мислити, самостійно приймати рішення, втілювати їх у життя і нести за це відповідальність.

 

  НУШ приділяє максимум уваги вихованню та розвитку школярів. Завдяки їй вони швидко здобувають предметні компетенції, а також усі необхідні знання й вміння. Весь цей арсенал дитина повинна використовувати на практиці. «Навчання через практику» – основний постулат програми, її стержень. Він навчає здобувати знання як на уроці, так і в процесі самопідготовки, заохочує до самоосвіти та самовдосконалення, вимагає застосовувати самоконтроль та критичне мислення.

 

  Щоб досягти своєї мети, реформа повинна заручитися суттєвою навчально-методичною підтримкою, створивши велику базу спеціалізованої літератури та цифрових компонентів з використанням сучасних інтерактивних освітніх матеріалів. Друковані й електронні посібники з онлайн доступом до інтернет-ресурсів, оснащених базою даних з відео, фото і аудіофайлами, це запорука успіху всього проекту.

 

  Онлайн доступ до інтерактивних навчальних компонентів та додаткових освітніх матеріалів сприяє всеохоплюючому освоєнню теми уроку. Інтернет-ресурси спроможні забезпечити якісне дистанційне навчання, а візуалізація цього процесу покращує для дітей задачу сприйняття й освоєння інформації.

 

Сучасна навчально-методична література повинна:

 

• Бути інтерактивною і інклюзивною.

• Створюватися в друкованому та цифровому сегменті.

• Розвивати не тільки навички, але й здібності.

• Навчати новим компетенціям та вдосконалювати їх.

• Стимулювати учнів до пошуку нових знань.

• Мотивувати до саморозвитку та самопідготовки.

• Приділяти максимум уваги практиці.

• Активно використовувати інструментарій позакласної роботи.

• Формувати світогляд людини й громадянина.

• Вчити критично й креативно мислити.

• Заохочувати до постійного самовдосконалення в усіх напрямках.

• Прививати норми соціальної поведінки та законності.

• Навчати свободі волі та праву вибору.

• Займатися просвітництвом в правовій, економічній, екологічній і соціальній галузі.

 

  Завдяки комплексному підходу до освітнього процесу, вивчаючи шкільні предмети, діти здобудуть навики не тільки з профільних дисциплін, але й отримають весь спектр знань, який сформує їх світогляд, виховає в них свідомого громадянина і самобутню особистість.

 

Незамінний посібник українського другокласника.

 

  Навчаючись в молодших класах школярі лише починають знайомитися з основними дисциплінами, вони поетапно засвоюють важливі дані, переходячи з рівня на рівень, підвищуючи свою кваліфікацію після кожної пройденої теми. Теми бувають легкими чи складними для сприйняття, проте всі вони вкрай важливі. До прикладу, 2 клас навчання стає відправною точкою в аспекті виділення улюблених предметів та виокремлення дисциплін, які складніше за все освоїти. В даному питанні повинен розібратися педагог, він має допомогти учневі подолати перешкоди й складнощі, та покращити його ставлення до предмету. Звичайно ж, досягнення цієї мети не повинне йти в розріз одного з постулатів нової програми шкільництва – «навчання без примусу та нудних завдань». Тут на допомогу прийдуть зошити – навчально-методичні посібники. Вони допомагають налагодити освітній процес через систематизацію учбового матеріалу, задля покращення умов його вивчення. Матеріали, які містяться в них, створюються з дотриманням вимог та рекомендацій МОН, в рамках галузевої реформи. Ці книги на практиці доказали свою ефективність з кожного предмету.

 

  Звичайно ж, досягнення цієї мети не повинне йти в розріз одного з постулатів нової програми шкільництва – «навчання без примусу та нудних завдань». Тут на допомогу прийдуть зошити – навчально-методичні посібники. Вони допомагають налагодити освітній процес через систематизацію учбового матеріалу, задля покращення умов його вивчення. Матеріали, які містяться в них, створюються з дотриманням вимог та рекомендацій МОН, в рамках галузевої реформи. Ці книги на практиці доказали свою ефективність з кожного предмету.

 

  Деякі з цих посібників допомагають провести предметне оцінювання другокласників. Їх використовують для класних та позакласних занять, а також при виконанні домашніх завдань.

 

  Діагностичні роботи сприяють ґрунтовній педагогічній перевірці успішності школярів. Вони складаються з індивідуальних та групових завдань, різного рівня складності. Це дозволяє проаналізувати ефективність прогресу.

 

  Тестові роботи використовуються для відслідковування рівня знань з окремо взятої теми чи предмета в цілому. Завдяки ним педагоги здатні відслідкувати якість набутих компетенцій.

 

  Відривні картки і експрес картки виступають ідеальним помічником при самостійній роботі. Кожна карточка містить завдання, яке учень повинен виконати за 7-10 хв. За результатами виконання завдань можна визначити успішність засвоєння тем.

 

В книжковому інтернет-магазині Буклетка можна купити такі посібники:

 

• Математика.

• Мистецтво.

• Дизайн і технології.

• Інформатика.

• Я досліджую світ.

• Логіка.

• Читання.

• Мовлення.

• Українська мова.

• Англійська мова.

• Російська мова.

 

  Цей вибір продовжується широким асортиментом посібників різних популярних авторів.

 

  Робочий посібник – це незамінний помічник для другокласника. Його навчально-методичні матеріали несуть персональний характер, так як призначені для опрацювання під час виконання домашніх завдань. Також їх застосовують з метою самоосвіти та самоконтролю. Їхні дані можуть використовуватися коли вчитель дає на клас самостійні завдання. Для батьків ці книги будуть корисними при бажанні перевірити знання своїх дітей. Вони здатні виявити проблеми в навчання, задля покращення якості освіти.

 

  На другому році навчання педагогічна практика все ще активно використовує ігрову методику викладання, проте вже залучає новий інструмент – дослідження. Дослідницькі колективні та індивідуальні роботи вивчення дисципліни, не тільки збагачують учня новими предметними знаннями, але й розширюють його кругозір. Тут в діло вступає практичне використання набутих знань та навиків, задля пошуку нових.

 

Навчально-методична література повинна:

 

• Містити цікаву, корисну, актуальну та пізнавальну інформацію.

• Розвивати предметні компетенції.

• Закріплювати вміння та навички на практиці.

• Повторювати пройдений матеріал.

• Містити інтерактивні дані та допуск до інтернет-бази даних.

• Володіти інтегрованими формами навчальної діяльності.

• Заохочувати до навчання й самоосвіти.

• Враховувати психофізичні й вікові характеристики школярів.

 

  Це лиш основні якості, але якщо вони присутні в посібнику, значить він неодмінно буде працювати на результат. З його допомогою вдасться налагодити якісну освіту та успішно проводити моніторинг навчальних досягнень третьокласників. Організувати його можна на уроці в позаурочний час, це буде під силу не тільки вчителям, але й батькам.

 

Популярні видавництва та автори.

 

  Інтернет книгарня Буклетка зібрала великий вибір навчальної літератури. Асортимент представлений широким розмаїттям книг від різних видавництв та авторів. Одні з них здійснюють контроль знань чи сприяють самоконтролю, інші призначені для самостійної роботи чи виконання домашніх завдань.

 

 1. 1. Видавництво Ранок – займається друком навчальної літератури. Йому вдалось встановити тісні зв’язки з Голівудом, наприклад із відомими студіями The Walt Disney Company і Pixar Animation Studios. Його команда складається з таких відомих авторів: Скворцова /Большакова /Бібік /Іваниця / Рубля / Воскресенська / Сотникова / Доценко / Губарєва / Коваленко /Тагліна /Ураєва / Корнієнко /Гісь /.

 2. 2. Видавництво Богдан – понад 20 років успішно працює на освітньому ринку України. За час своєї роботи воно випустило стоні тисяч примірників наукових та навчальних видань. Найбільшою популярністю користуються праці, наступних авторів: Чумарна /Будна /Варзацька /.

 3. 3. Видавництво Підручники і Посібники –перебуває в державній власності і його продукція на всі 100% відповідає вимогам МОН. Вона працює більше 20 років, поставляючи навчальні примірники в усі освітні заклади України. Серед найвизначніших авторів поліграфії слід виділити: Кравцова / Козак / Корчевська /Жаркова / Заїка / Сапун / Савчук /.

 4. 4. Видавництво Освіта – видавничий дім, на рахунку якого безліч відзнак і нагород. Його плідна праця на ниві освіти не залишилася без уваги, книги які він друкує створюються командою іменитих авторів, серед яких: Вашуленко / Коршунова / Калініченко / Бевз /Ломаковська /Лапшина /.

 5. 5. Видавництво Генеза –засновано в 1992 році. Це одне з найстаріших видань в Україні. Її література містить в собі десятилітні традиції і новітні методики, адже видавництво виступає новатором в галузі друку. Інновації в своїх працях використовують і її популярні автори: Гільберг /Лишенко / Масол /Самонова /.

 6. 6. Видавництво Грамота – розпочало свою діяльність в 2000 році. Створювана ним література вирізняється високою якістю та результативністю. Користувачі виділяють її змістовність та актуальність. За ці заслуги воно неодноразово ставало переможцем Всеукраїнського конкурсу посібників. Цьому успіху друкарня завдячує своїм талановитим авторам: Захарійчук /Оляницька / Горбач /Беляєва /Андрусенко /Богданець-Білоскаленко /.

 7. 7. Видавництво Літера –діє з 2000 року. Її книги це справжній витвір мистецтва. Всі вони володіють бездоганним художнім оформленням і не менш якісним вмістом. Саме тому їх використовують в усіх освітніх закладах. Реалізовано більше 12 млн примірників! В команді видавництва є такі відомі автори, як: Іщенко /Логачевська /.

 8. 8. Видавництво Алатон – поліграфія з 10 літньою історією успішного друку високоякісних посібників. Вона володіє розвинутою виробничою базою та передовими технологіями. Зокрема, тут активно використовується сучасна методика комп'ютерного верстування Aldus Pagemaker. Одним з найуспішніших авторів друкарні є Воронцова.

 9. 9. Видавництво Оріон – це одна з найпродуктивніших друкарень. Вже 6 років поспіль її посібники отримують найвищі нагороди та відзнаки й володіють грифом МОН. Поліграфія зібрала в своїх лавах надзвичайно професійних авторів: Пономарьова /Грущинська / Листопад /.

  

  В інтернет-книгарні Буклетка продається різноманітна навчально-методична та наукова література, оптом та в роздріб. Її можна замовити тиражом в будь-якому об’ємі, з доставкою в усі регіони України.

 

  В магазині встановлені конкурентні ціни. Окрім лояльної цінової політики тут діє ефективна система лояльності, діються знижки й акції. Таким чином, можна суттєво заощадити як на гуртових, так і роздрібних замовленнях. Оптові покупці і постійні клієнти можуть скористатися персональними пропозиціями щодо довготривалої і взаємовигідної співпраці.

Відгуки про товар
 1. Професіоналізм кампанії вищого рівня! Попередній мій допис прийняли до уваги та оперативно запропонували надіслати прописи! Клієнта ця кампанія цінує не залежно від суми замовлення! ДЯКУЮ
  6 серп. 2020, Олена
 2. Дякую магазину за високу якість обслуговування та за маленький приємний подарунок до замовлення - зворушливо та несподівано. Стосовно робочого зошита English with Smiling Sam 2 Activity Book - чомусь не знайшли у посилці прописи до зошита (Handwriting), здивувалися.
  5 серп. 2020, Олена
 3. Сами тетради красивые и яркие. Но подход к обучению ужасный. Вообще руки бы этой Бевз вырвать. Что учебник составлен, что тетради, просто ужасно. Правил нет. Повторения материала тоже. Ото такое...
  9 трав. 2020, Тамара
 4. Супер
  16 бер. 2020, Мала
 5. Спасибо за быстро выполненный заказ!
  25 черв. 2015, Дмитрий Лесков
 6. Купили такой тренажер, занимаемся с ребенком на каникулах математикой. Есть и объяснения, и ответы на задания- можно себя проверить)
  13 черв. 2015, Ирина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України