• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Gateway to the World

Позиції 1 з 12 з 23

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 23

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Купити Gateway to the World for Ukraine підручник, зошит Macmillan оригінал недорого ви можете на сторінці нашого сайту з доставкою в Київ, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Дніпро


Раді представити Вам новинку від британського видавництва Макміллан та видатного вчителя-методиста з багаторічним стажем Девіда Спенсера навчальний курс з англійської мови для України - Gateway to the world. Це нове 3 видання славнозвісного Гейтвею, що допоміг мільйонам учням в усьому світі вивчити англійську та успішно скласти іспити. Світ постійно розвивається завдяки сучасним технологіям, а отже освіта має вдосконалюватися. Використання новітніх методик, залучення інформаційних технологій зробить цей курс найпопулярнішим та найефективнішим для навчання.

 

Нова редакція – Гейтвей ту зе ворлд зберіг в собі найкращі здобутки попереднього видання. Він поєднує в собі збалансований підхід до граматики, лексики та результативної підготовки до іспитів. Матеріали курсу розвивають емоційний інтелект у студентів, вчать мислити критично та сприяють навичкам успішної взаємодії з іншими через створення контенту.

 

Удосконалена версія курсу характеризується такими особливостями:

 

• Використання цікавих пізнавальних відео для розкриття теми уроку

• «Підняття» проблемних питань, що сприяють активній дискусії та можливості продемонструвати свої знання

• Створення колективних проектів для практики англійської у реальному житті між однолітками

• Застосунок Gamified Learning Student’s App – вдосконалення знань з граматики та лексики в ігровій формі на власних мобільних телефонах

• Застосування Flipped Classroom Grammar videos для персоналізованої допомоги на різних етапах засвоєння тем.

• Kahoot! Quizzes – захоплюючі лексичні вікторини для мотивації та зацікавлення.

 

Замовити онлайн Гейтвей ту зе ворлд підручник зошит на клас дешево


 

Gateway to the world -  курс призначений для середньої і старшої школи, поділений на 6 рівнів: А1+, А2, B1, B1+, B2, B2+. Рекомендований для використання в приватних та державних школах, має гриф Міністерства освіти і науки України.

 

В інтернет-магазині Буклетка пропонуємо придбати всі матеріали цього НМК:

 

☑ Підручник  - містить 10 юнітів (а також вступний блок) з граматичними й лексичними посиланнями та самоперевіркою в кінці кожного блоку. Перевірка знань в екзаменаційному стилі відбувається на сторінках усієї книги, у поєднанні з практикою після кожних двох блоків. Стюдент бук цифрової версії пропонує студентам багато інтерактивних вправ, просту навігацію та вбудовані аудіо та відеоматеріали.

 

☑ Робочий зошит продовжує методику вивчення граматики у зв’язку з лексикою та розширює її завданнями з розвитку навичок читання, говоріння, письма, аудіювання. Воркбук містить практичні поради щодо підготовки до іспитів.

 

☑ Тічерз гайд – корисний посібник для вчителя, в якому є все необхідне для проведення ефективних та результативних уроків. Детально розписана методика, цифрова підтримка та стратегії навчання роблять підготовку до занять легкою й приємною. Маючи цю книгу  вчитель може використовувати Teacher's App, Test Generator, Teacher’s Resource Centre та eReader.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України