Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 324-67-07
  • +38 (099) 324-67-07

Macmillan

Позиції 1 з 12 з 327

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 327

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Додаткові товари

Починаючи з: 100 грн

Починаючи з: 92 грн

371,00 грн.
598,00 грн.
399,00 грн.

Починаючи з: 300 грн

Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

У цьому розділі розміщено посібники, словники на інші навчально-методичні матеріали видавництва Macmillan, одного з визнаних світових лідерів у сфері english language teaching, тобто навчання англійської.

 

Відео

 Британське видавництво Macmillan Publishers належить до числа найстаріших у світі, засноване 1843 року. Свого часу саме воно друкувало книги таких відомих письменників, як Льюїс Керолл та Редьярд Кіплінг. Видавництво також відоме тим, що з 1869 року публікує науковий тижневик Nature, нещодавно названий журналом сторіччя у царині біології та медицини. Нині для широкого кола читачів пропонує macmillan книги художні та наукового спрямування, періодичні видання та навчальні посібники.

 

Один з основних підрозділів компанії – Macmillan Education зі штаб-квартирою в Оксфорді, до компетенції якого належить друк освітньої літератури. Зокрема колекція macmillan english включає велику кількість різноманітних матеріалів для вивчення англійської в будь-якому віці. Переважна більшість авторів, що співпрацюють з видавництвом – викладачі з чималим досвідом роботи. Це дозволяє з року в рік створювати дієві програми навчання для дітей та дорослих, що здобули чимало престижних нагород.

 

Знаменитий macmillan dictionary– один з найбільш знаних у світі тлумачних словників з категорії advanced learner's dictionary. Він призначений для тих, хто поглиблено вивчає англійську (від рівня upper-intermediate). У ньому до кожного слова простою мовою дане визначення, для більшості слів прописано кілька прикладів вживання в реченнях.

 

У свою чергу посібники macmillan grammar призначені не лише для просунутих знавців мови, але і для початківців. Багаторівневі курси з вивчення англійської від macmillan english містять усі необхідні матеріали для учнів та вчителя, а також корисні додатки, щоб зробити навчання більш ефективним та цікавим.

 

Добірка друкованих матеріалів для читання англійською macmillan readers постійно поповнюється новинками, до багатьох додається диск з аудіоверсією. Кожна книга розрахована на читачів з певним рівням володіння англійською – від starter до upper-intermediate. Особливо цікавою є серія culture readers з яскравими ілюстраціями та захоплюючими розповідями про історію та культуру різних країн світу. Для рівня advanced пропонується колекція literature readers, що містить твори відомих письменників в оригіналі, без адаптації.

 

Безкоштовна доставка Macmillan books за оптовими цінами у Київ, Дніпро, Маріуполь, Львів, Одеса, Запоріжжя, Харків та по всій Україні. Замовляйте у офіційного представника Bookletka.com. Гарантовані бонуси для вчителів та якісне обслуговування.

 

Словники, посібники та інші навчальні матеріали видавництва macmillan купити можна, обравши у цьому розділі. Бажаємо успіхів у вивченні англійської.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України