• +38 (068) 324-67-07
 • +38 (099) 324-67-07

Macmillan

Позиції 1 з 12 з 323

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 323

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

У цьому розділі розміщено посібники, словники на інші навчально-методичні матеріали видавництва Macmillan, одного з визнаних світових лідерів у сфері english language teaching, тобто навчання англійської.

 

Відео

 Британське видавництво Macmillan Publishers належить до числа найстаріших у світі, засноване 1843 року. Свого часу саме воно друкувало книги таких відомих письменників, як Льюїс Керолл та Редьярд Кіплінг. Видавництво також відоме тим, що з 1869 року публікує науковий тижневик Nature, нещодавно названий журналом сторіччя у царині біології та медицини. Нині для широкого кола читачів пропонує macmillan книги художні та наукового спрямування, періодичні видання та навчальні посібники.

 

Один з основних підрозділів компанії – Macmillan Education зі штаб-квартирою в Оксфорді, до компетенції якого належить друк освітньої літератури. Зокрема колекція macmillan english включає велику кількість різноманітних матеріалів для вивчення англійської в будь-якому віці. Переважна більшість авторів, що співпрацюють з видавництвом – викладачі з чималим досвідом роботи. Це дозволяє з року в рік створювати дієві програми навчання для дітей та дорослих, що здобули чимало престижних нагород.

 

Знаменитий macmillan dictionary– один з найбільш знаних у світі тлумачних словників з категорії advanced learner's dictionary. Він призначений для тих, хто поглиблено вивчає англійську (від рівня upper-intermediate). У ньому до кожного слова простою мовою дане визначення, для більшості слів прописано кілька прикладів вживання в реченнях.

 

У свою чергу посібники macmillan grammar призначені не лише для просунутих знавців мови, але і для початківців. Багаторівневі курси з вивчення англійської від macmillan english містять усі необхідні матеріали для учнів та вчителя, а також корисні додатки, щоб зробити навчання більш ефективним та цікавим.

 

Добірка друкованих матеріалів для читання англійською macmillan readers постійно поповнюється новинками, до багатьох додається диск з аудіоверсією. Кожна книга розрахована на читачів з певним рівням володіння англійською – від starter до upper-intermediate. Особливо цікавою є серія culture readers з яскравими ілюстраціями та захоплюючими розповідями про історію та культуру різних країн світу. Для рівня advanced пропонується колекція literature readers, що містить твори відомих письменників в оригіналі, без адаптації.

 

Безкоштовна доставка Macmillan books за оптовими цінами у Київ, Дніпро, Маріуполь, Львів, Одеса, Запоріжжя, Харків та по всій Україні. Замовляйте у офіційного представника Bookletka.com. Гарантовані бонуси для вчителів та якісне обслуговування.

 

Словники, посібники та інші навчальні матеріали видавництва macmillan купити можна, обравши у цьому розділі. Бажаємо успіхів у вивченні англійської.

Відгуки про товар
 1. Чудова книга,яка допомогла в підготовці до такого важливого для мене екзамену,також великою перевагою в виборі цієї книги стала можливість пройти тести а розширений ключ відповідей дає пояснення чому саме ця відповідь є правильною.
  11 бер. 2020, Катерина
 2. Не зовсім зручний формат підручника,дуже важкий,особливо з собою не поносиш:) Структура розрахована навіть на самонавчання, ціна виправдована, дуже задоволений інтернет-магазином.
  6 квіт. 2017, Андрій
 3. Get 200 звичайно цікавий, але ми йдемо по solutions і для нас він слабкуватий, а якщо брати не для спеціалізованої школи, то думаю вдалий вибір..
  19 груд. 2016, Валерія
 4. Дуже задоволенні новим підручником Get 200, у видавництва Macmillan такої ціни для книги на рік, ще небуло, гарно структурований, а головне Український компонент. Придбали 22 підручника на клас, teachers notes був безкоштовним. Приємно.
  14 груд. 2016, Ольга
 5. Спасибо за заказ. Быстро, качественно, товар полностью соответствует фото и описанию. Буду и дальше сотрудничать с сайтом.
  19 січ. 2016, Валерия
 6. Придбала у вас книгу Destination B1. Дуже вдалий підручник з граматики . Отримала на другий день після замовлення. Дякую.
  15 лип. 2015, Тетяна Іванівна

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України