• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Літературне читання Зошити 2 клас

Позиції 1 з 12 з 38

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 38

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Літературне читання 2 клас Зошити

Вивчення літературного читання за програмою Нова українська школа 📚 відбувається у нерозривному зв’язку із оволодінням мовою. Робочий зошит з читання 2 клас купити 📓 радимо, оскільки з ним ви отримаєте відчутні переваги у навчанні:

★ поповнення словникового запасу за рахунок різноманітних завдань;

★ формування мовленнєвих умінь, навичок;

★  вправи до текстів розширюють читацький кругозір;

★ узагальнення і систематизація знань після кожного розділу.

Серед великої кількості посібників часом буває складно обрати необхідний. Тому пропонуємо невеликий огляд 📝 найпопулярніших. Зошит літературне читання 2 клас у нас зможете придбати таких провідних видавництв 👇:

♦ Генеза ♦ Ранок ♦ Грамота ♦ Богдан ♦ ПіП ♦ Освіта ♦ Літера

Читання 2 клас Савченко робочий зошит ✍ неодмінно зацікавить вас з перших сторінок. Яскравий і різнобарвний, він привертає увагу різноманітністю завдань. За ним учні будуть:

■ фантазувати;

■ ділитися своїми враженнями;

■ змінювати, доповнювати тексти;

■ давати текстами власні заголовки;

■ малювати ілюстрації

■ працювати в «медіавіконцях».

Така кількість творчих вправ допоможе кращому розумінню прочитаних творів, навчить гарно висловлювати власну думку.

📕 Н. Богданець-Білоскаленко у посібнику до свого підручника пропонує цікаві усні й письмові завдання. Одні спрямовані на встановлення послідовності подій в прочитаному творі, інші – на вміння швидко орієнтуватися у тексті, відшукуючи важливі деталі. Свою творчість і фантазію автор пропонує виявити при написанні міні-творів, листів до персонажів, роботі за малюнками. Кросворди, ребуси, загадки мотивують школярів до роботи на уроці.

📗 Робочий зошит з читання 2 клас Вашуленко не має строкатих зображень, проте зацікавлює арсеналом нових креативних підходів до опрацювання поданих в підручнику текстів. Він спрямований на формування вдумливого читача за рахунок роботи із різними джерелами інформації, створення власних медіапроектів.

Рубрики 💡«Поміркуйте разом», 💡«Попрацюйте в парі, в групі» розраховані на колективну співпрацю, яка в свою чергу виховує терплячість, повагу до думки інших. Розділ 💡«Що я знаю? Що я вмію?»  запропонована з метою систематизації опрацьованого матеріалу, розвитку умінь висловлюватися.

Посібник 📘 Н. Будна навчить учнів працювати зі словом, сприятиме формуванню творчого мислення.

Якщо у вас з’явилася потреба зошит з читання 2 клас купити 💰 раді вітати вас на сайті bookletka.com. Обираючи нас, ви отримуєте значні знижки та швидку доставку 🚛 в Львів, Тернопіль, Харків, Одесу, Київ, Дніпро, Чернігів й інші населені пункти України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України