• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Українська мова 3 клас

Позиції 1 з 12 з 18

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 18

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Навчання в третьому класі відбувається за рахунок переходу до основного етапу початкової освіти і зумовлене змінами у навчально-виховному процесі та оцінюванні їхніх навчальних досягнень. Українська мова та література на цьому етапі вивчається інтегровано. 

Щоб купити підручники української мови 3 клас, Вам не потрібно довго шукати їх на нашому сайті. Всі вони зібрані в окрему категорію, що суттєво економить Ваш час. Всі видання отримали схвалення Міністерства освіти і науки України та мають відповідний гриф.

Шукаючи підручник українська мова 3 клас нова програма, можете бути впевнені, що над цією книгою попрацював колектив авторів, на меті якого було покращити якість вивчення нової інформації учнями, не нехтуючи при цьому самим процесом навчання, який має мотивувати їх до здобуття нових знань.

В нашому інтернет-магазині представлено два підручника з української мови, укладених згідно нової програми. М. Вашуленко  віддав перевагу вправам творчого характеру, що переважають над репродуктивними, пояснюючи це тим, що саме в цьому віці діти починають свідомо ставитися до навчальної діяльності та виявляти творчий підіхід. В основу свого підручника М. Захарійчук поклала принцип текстоцентричності, тобто спостереження за мовними одиницями на основі тексту. Усі тексти містять моральне навантаження  і відповідно граматичний матеріал.

З 2018 року в Україні активно впроваджується Концепція Нової української школи, метою якої є бажання удосконалити наявну освітню систему і створити школу, яка буде не тільки давати знання своїм учням, а й уміннями застосувати їх у повсякденному житті.

На нашому сайті ви знайдете не один підручник з українська мова 3 клас нуш, оскільки наразі багато авторських колективів з різних видавництв попрацювали над їх створенням.

Н. Кравцова, О. Придаток та  В. Романова створили посібник з вивчення української мови в 4 частинах. Значна увага тут зосереджена на вправах репродуктивного характеру,  а приємним додатком слугує впроваджена система QR-кодів, за допомогою якої учні можуть переглянути навчальні відеоматеріали.

І. Большакова та М. Пристінська уклали підручник з української мова та читання 3 клас нуш на основі компетентнісного підходу та метою сформувати вміння спілкувати онлайн та офлайн. Вони використовують інтегрований підхід до вивчення мовних явищ та текстів різних видів. Принцип «Кожна дитина має свій шлях навчання» реалізується завдяки варіативності використання підручника та різнорівневим вправам за таксономією Блума.

В колективній співпраці провідними методистами створено підручник «Українська мова та читання», який складається з двох частин. Авторами першої виступили К. Пономарьова та Л. Гайова, другу ж частину уклала О. Савченко. Як і в попередньому виданні, особливістю посібників є візуалізація інформації та практичні приклади, переважає робота в парі чи групі.

М. Чумарна є автором другої частини інтегрованого курсу мови та читання. Чітка структуризація навчального матеріалу та апарат орієнтування допоможуть швидкому та ефективному засвоєнню інформації. Змістова лінія програми «Досліджуємо медіа» представлена завданнями, спрямованими на формування умінь аналізувати та критично оцінювати інформацію, а також створювати прості медіапродукти.

Придбати всі необхідні посібники з української мови зможете на нашому сайті bookletka.com, оформивши доставку в будь-який регіон України, будь-то Кропивницький, Чернівці, Житомир та інші .

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України