• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Природознавство 1 клас Зошити

2 шт.

на сторінці

2 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Знайомство з навколишнім світом – невід’ємна складова навчально-виховного процесу сучасної школи. Тож починаючи з 1 класу в учнів з’являється такий предмет як природознавство. Саме на нього покладено багато завдань. Тож для полегшення складного процесу навчання, перетворення його на цікавий та наповнений візуальною складовою продукт, доцільно вже на початку навчального року природознавство 1 клас зошити купити за новою програмою, щоб діти легше віднеслися до старту нової для них дисципліни.

В залежності від обраного для опанування предмету підручника, вчитель підбирає й додатковий методичний матеріал. Так природознавство 1 клас робочий зошит Гільберг Сак оптимально підходить до книги, виданої даною групою авторів. Він насичений великою кількістю вправ, до яких додано візуальний компонент у вигляді малюнків та схем. Це допомагає першокласникам краще зрозуміти нові для них явища, провести паралелі між знайомим і незнайомим. Цікавий робочий зошит природознавство 1 клас гільберг – справжня знахідка для педагога, адже містить комплекс вже диференційованих завдань різного рівня складності та абсолютно відмінних за структурою. Таким чином діти будуть вже заздалегідь підготованими до подальших ускладнень вправ.

При виборі природознавство 1 клас робочий зошит Грущинська можна також не перейматися про змістовну складову занять, адже даний методичний посібник повністю відповідає вимогам сучасної програми для початкової школи та розроблений з урахуванням особливостей дітей, які щойно переступили шкільний поріг. Пояснення до завдань локанічні та зрозумілі, тому першачки з легкістю зможуть обрати правильний варіант розв’язання вправи, а вдома, з допомогою батьків, опанують додаткові знання, подані на сторінках робочого зошита.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України