• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Українська мова 7 клас

6 шт.

на сторінці

6 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Завдання підручника з української мови 7 клас полягає у розвитку мовленнєвої складової особистості учня, формування в нього комунікативної компетенції, відповідно до вимог Державного стандарту та чинних програм. Всі ці знання  допоможуть активно взаємодіяти в сучасному інформаційному світі.

Освітній процес в Україні не стоїть на місці, підтвердженням цього є впровадження нових освітніх програм. Якщо ви бажаєте купити підручники української мови 7 клас у нашому інтернет-магазині, ви зробили правильний вибір! Адже всі підручники, представлені у нас, укладені згідно чинних програм та схвалені Міністерством освіти і науки України до використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

В цій категорії представлений підручник українська мова 7 клас нова програма під реакцією О. Глазова, видавництво «Освіта». В своїй книзі вона продовжує тенденцію формування ефективного спілкування (рубрика «Навчаємося спілкуватися»). З цією метою зміст підручника структуровано за принципом чергування практичних і творчих завдань, які учень може самостійно обирати серед запропонованих варіантів. Для обдарованих учнів автор передбачила спеціальну рубрику «Прагнемо знати більше», де вони можуть проявити себе по максимуму. Інформаційна грамотність відпрацьовується у окремому розділі «Здобуваємо інформацію за допомогою комп’ютера».

До навчально-методичного комплекту О. Глазової, окрім підручника, входять ще зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з української мови 7 клас, мовне портфоліо для уроків розвитку зв’язного мовлення та зошит для поточного та тематичного оцінювання, які також представлені на нашому сайті.

Не меншою популярністю користується книга укр мова 7 клас Заболотний видавництва «Генеза». В ній автор систематизовано подає нові правила, велика увага звертається на повторення раніше вивченого, а також вперше засвоєння нових знань відбувається в ігровій формі. Загалом, підручник спрямований на розвиток творчих здібностей та навичок самоосвіти. Звертається також увага на колективну взаємодію завдяки рубрикам «Коло думок», «Поспілкуйтеся», «Життєва ситуація». Під час вивчення великих тем О. Заболотний використовує метод проектів, за допомогою якого учні поглиблюють свої знання з мови та виявляють свій творчий потенціал. В комплекті із підручником надруковано зошит для контрольних робіт, який містить тестування та диктанти, завдання з аудіювання, переказів та творів.

Потурбувався він і про школярів, що навчаються в російськомовних закладах. О. Заболотним видано підручник з української мови для 7 класу, який відповідає програмі для шкіл з мовами національних меншин. Він відрізняється від попереднього наявністю правил-таблиць, цікавими рубриками та мовознавчими вікторинами. Зміст навчального матеріалу доповнений словниками термінів і понять.

Рівень забезпечення підручниками в Україні не надто великий, а тому батьки мають самостійно купити підручник української мови 7 клас. Економлячи ваш час і гроші, пропонуємо Вам здійснити покупку на нашому сайті bookletka.com з доставкою в  Полтаву, Чернівці, Харків та інші міста України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України