• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова 6 клас

Позиції 1 з 12 з 65

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 65

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Процес вивчення англійської мови складний та багатогранний. Запорукою успішного її опанування є активна діяльність на уроці та під час виконання домашніх завдань. Для того, щоб ця робота не була нудною та монотонною, оскільки використовується лише один підручник, створено ряд посібників та додаткових матеріалів, які допоможуть вчителю зробити урок цікавішим, а учням, в свою чергу, отримати більше задоволення від такої діяльності, а також значно підвищити результативність навчання.

 

6 клас – важливий етап вивчення іноземної мови. Учні вже відійшли від стереотипів початкового навчання та стали на шлях більш дорослого осмислення ролі знань у житті. Розроблений колективом авторів підручник англійська мова 6 клас здатний дати дітям необхідний обсяг матеріалу, але він не є панацеєю. Тому група не зупинилася на досягнутому, а видала ще ряд методичних посібників та додаткових джерел, які доповнюють видання.

 

Зокрема при використанні у навчальному процесі книга 6 клас англійська мова Пахомова, слід пам’ятати що до підручника додано аудіо посібник, який презентує матеріал для слухового сприйняття. Тексти та діалоги начитані диктором з чіткою вимовою та гарною артикуляцією, тому проблем з розумінням прослуханого не виникне. Також презентовано ряд музичних композицій, які стануть у нагоді педагогам при прагненні урізноманітнити урок.

 

Школи з поглибленим вивченням іноземної мови оцінять видання книжка англійська мова 6 клас Калініна. саме вона орієнтована на збільшену кількість годин цієї дисципліни у класі. Підручник наповнений низкою додаткового матеріалу країнознавчого характеру, який допоможе дітям розвинути багаторівневі компетенції.

 

Для роботи на уроках та в позаурочний час діти повинні мати англійський зошит 6 клас, в якому зручно буде виконувати різного роду завдання та тренувальні вправи. Проте буде витрачатися багато часу на запис суті вправи та втрачатиметься дорогоцінний час, який можна витратити на ефективну роботу. Гарним рішенням стане зошит англійської мови 6 клас купити, він вже містить всі необхідні тренувальні вправи, покликані розвинути навички читання, письма, аудіювання та говоріння шестикласників. Запропоновані багаторівневі вправи допоможуть обрати саме ті, які підходять колективу в цілому або окремому учню за рівнем його досягнень. Окреме видання для тест-контролю зробить процес перевірки знань швидким та ефективним. Кілька варіантів дають змогу варіювати зміст та структуру роботи.

Відгуки про товар
 1. Чудовий зошит Full Blast для 6 класу. Дякую за якісне обслуговування.
  6 вер. 2023, Хавчук Юля
 2. Для підручників Карпюк підходить вислів: "Смотрю в книгу- вижу фигу" Як можна по цих підручниках щось вивчити?
  20 квіт. 2016, 111111111111111
 3. Богатый ассортимент. Как и у всех интернет-магазинов - нельзя увидеть покупку вживую, чтобы уж точно определиться, стоит брать или не нужно рисковать... Но на то он и интернет-магазин. Больше минусов не вижу
  21 січ. 2016, Валера
 4. Мне сообщили все подробности доставки-оплаты. Товар был дешевле, чем где-либо и качественный. Сотрудники внимательные и вежливые.
  19 січ. 2016, Михаил
 5. Заказывали в вашем магазине учебники по английскому языку в большом количестве. Хотим выразить благодарность коллективу магазина за оперативность, доброжелательное отношение к клиенту, а также спасибо за скидку.
  21 черв. 2015, Ольга Алексеевна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України