• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Математика 5 клас Зошити НУШ

Позиції 1 з 12 з 53

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 53

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Математика 5 клас зошити НУШ


Інтернет-магазин Буклетка пропонує своїм клієнтам широкий вибір в категорії «Математика 5 клас зошити», адже ми співпрацюємо з провідними видавництвами країни, такими як:

 
✔ Ранок;
✔ Генеза;
✔ Освіта;
✔ Оріон;
✔ Гімназія та ін.
 
 
Купити робочі зошити НУШ для п’ятого класу є зараз необхідним, оскільки це дозволить вдало оволодіти новою програмою. Обрати той, що потрібен саме Вам можливо, якщо Ви знаєте автора або видавництво. Найпопулярнішими авторами посібників для п’ятикласників є Істер, Мерзляк, Тарасенкова і Бевз. Це методисти-предметники з багаторічним стажем, які удосконалюють свої книги задля ефективного і прогресивного навчання.

Різноманітність навчальних видань захоплює. Вони відрізняються один від іншого призначенням і роллю в навчальному процесі. Робочий зошит учня п’ятого класу допомагає на практиці закріпити отримані знання з підручника. Різнорівневість завдань допомагає залучити до процесу навчання учнів з різним рівнем підготовки.

Перевірити ступінь засвоєння вивченого допоможуть діагностувальні (діагностичні) роботи. Зошит досягнень учня використовується при з’ясуванні готовності розв’язувати математичні задачі, критично мислити й здатності інтерпретувати отримані результати. Контроль результатів навчання від видавництва Літера укладене за зразком системи ЗНО та  передбачає бальне і рівневе оцінювання.

Перевірка предметних компетентностей дозволить проявити учню п’ятого класу сформовані уміння й навички. Збірники задач завжди були і будуть незамінними помічниками у тренувальному етапі під час вивчення будь-якої теми. Однотипність завдань допоможе досягти досконалості у розумінні та засвоєнні навіть складних тем. Експрес-контроль забезпечує формувальне оцінювання та можуть бути використані у підсумках уроку.

Бліц-оцінюванню від видавництва «Основа» завдячуватимуть вчителі, які не витрачаючи час на підготовку, за досить короткий час зможуть оцінити знання учнів і скоригувати розуміння окремих понять.

«Чудернацька математика» (вид. «Богдан») зацікавить якомога більше дітей до вивчення предмету своїми квестами і головоломками. Придбати необхідні зошити за приємними цінами можливо в нашому інтернет-магазині bookletka.com.
Відгуки про товар
 1. Збірник дуже зручно складений за темами,завдяки йому покращили оцінки у школі.Прийшов швидко,дуже дякую.
  6 квіт. 2017, Аліна
 2. Збірник дуже зручно складений за темами та завданнями,завдяки йому покращили оцінки у школі,прийшов швидко,дуже дякую.
  6 квіт. 2017, Аліна
 3. Замовляв через ваш магазин. Сподобалася ціна. Пізніше замовив і підручник з розв`язниками.
  15 черв. 2015, Ігор Іванович

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України