• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Іспанська мова

Позиції 1 з 12 з 28

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 28

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Знання іноземних мов розширює знання і відкриває перед людиною необмежені можливості для навчання, подорожей, просування по кар`єрній драбині. Не дарма кажуть, що скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина. Оволодівши іноземною мовою, особистість може розвиватися і збагачувати свій багаж знань світовими надбаннями.

Іспанську мову можна назвати другою після англійської мовою міжнародного спілкування. Вона має офіційний статус в багатьох країнах світу, перш за все в державах Центральної та Південної Америки. Це пов`язано з великими географічними відкриттями 16-18 століть. В цей час іспанська мова починає активно використовуватись поза межами Іспанії, коли сформувалася Іспанська колоніальна імперія на теренах Латинської Америки, Філіппін, а також на незначній території Африки.

Сучасна шкільна програма передбачає вивчення декількох іноземних мов. Іспанська активно вивчається у світових навчальних закладах і в Україні. Іспанська мова для початківців може здатися складною і невідомою, але в компанії педагога і підручника всі труднощі можна подолати. Діти знайомляться з багатством лексики, законами функціонування мови та її характерними особливостями. Кожен урок знайомить учнів з цікавим та складним матеріалом водночас. Полегшити завдання допомагають спеціально розроблені видання: підручники, робочі зошити. Вони створені з урахуванням діючої програми, а також вікових особливостей учнів, їх інтересів і вподобань.

Для вивчення іспанської мови знадобляться такі підручники і посібники:

• Редько іспанська мова підручник допоможе оволодіти навичками аудіювання, читання, говоріння і письма. Кожен розділ видання написаний зрозумілою для школярів мовою, містить теоретичний та практичний матеріал;

• Іспанська мова 5 клас – яскравий ілюстрований посібник, що знайомить учнів з мовою, яка є державною в 20 країнах світу;

• Підручники з іспанської мови 6 клас створюються на основі особистісно-орієнтованого та комунікативно-когнітивного підходу у вивченні іноземної мови. Завдання та вправи дозволяють закріпити матеріал, що вивчається та якісно оволодіти знаннями;

• Самовчитель іспанської мови розроблений для тих, хто бажає самостійно оволодіти іспанською. Завдяки посібнику можна дізнатися особливості фонетики, орфоепії мови. Видання допоможе якісно оволодіти іспанською на практиці. Іспанська для дітей нагадує окрему державу, де панують свої закони і правила. Вона допоможе вам зрозуміти громадян інших країн, а також поринути у неповторність і різноманіття їх традицій і культури.

Відгуки про товар
  1. Просто і доступно. Курс класний. Хороші завдання, так що пройдений матеріал засвоюється легко. Я почала вчити іспанську з инуля, тож мені було дуже важливим щоб не тільки вивчати граматику, а й мати можливість чути правильну вимову і повторювати. А в цьому курсі як раз є диск з аудіоматеріалом. Курс повністю виправдав мої сподівання!!
    7 трав. 2018, Анжелика

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України