• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Історія України 5 клас Зошити НУШ

Позиції 1 з 12 з 21

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 21

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Історія України 5 клас Зошити НУШ

 

Класичний шкільний предмет про українську історію за викликами Нової української школи трансформувався та отримав назву «Вступ до історії України та громадянської освіти». На ньому разом з п’ятикласниками досліджуємо історію і суспільство.

 

Новий інтегрований курс має на меті навчити учнів усвідомленню своєї ідентичності через опанування фактами важливих минулих історичних подій.

 

Важливо разом з підручником використовувати для навчання робочий зошит вступ до історії 5 клас, адже завдяки ньому можна якомога краще закріпити отримані знання на уроці, а також виконати перевірку цих знань.

 

Щоб не загубитися у вирі різноманітних зошитів, необхідно знати, що всі вони підпорядковуються трьом модельним програмам та відповідають певним підручникам. Найпопулярнішими авторами на сьогодні є:

 

➔ І. Щупак;

➔ І. Панчук;

➔ О. Гук;

➔ В. Власов;

➔ О. Пометун.

 

Купити робочі зошити цих авторів на нашому сайті нескладно, адже всі вони представлені у відповідному розділі.

 

Радимо звернути Вашу увагу на Універсальний робочий зошит 2022 (авт. Р. Умєров) від видавництва «Богдан», оскільки він підійде до всіх авторів та програм. Завдяки ньому вчителі можуть застосовувати метод проектів у вивченні різних тем, адже тут вони представлені до них усіх. Книга також насичена інтерактивними вправами та іграми. Призначений для очного та дистанційного навчання.

 

Громадянська освіта п’ятикласників забезпечується шляхом демонстрації закономірностей між історичними процесами та змінами у суспільстві, громадській позиції.

 

Поряд з робочими посібниками вчителі можуть використовувати діагностувальні роботи НУШ, які значно економлять час і матеріали, складаючи стандартні контрольні роботи. Укладені за тематичним принципом, вони забезпечують поточну перевірку знань учнів.

 

Тематичне оцінювання можна проводити, використовуючи посібник видавництва «Літера». Кожна тема має 3 складові: прогрес або самооцінювання, практика для реалізації основних компетентностей, підсумок - рефлексія.

 

Використанні атласів на уроках історії неодноразово демонструвало свою ефективність. Ілюстрування матеріалу, що вивчається допомагає глибше усвідомити історичні події і узагальнити набуті знання.

Відгуки про товар
  1. В прошлом году благодаря вашему интернет-магазину нашла всю необходимую литературу для своего ребенка к учебному году. Цены порадовали! С того времени я ваш постоянный клиент)))
    11 черв. 2015, Надежда К.В.

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України