• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники та зошити

Зошити 1 клас НУШ

Звичайна ціна: 60,00 грн.

Особлива пропозиція: 45,00 грн.

Звичайна ціна: 30,00 грн.

Особлива пропозиція: 23,00 грн.

Зошити 2 клас НУШ

Звичайна ціна: 54,00 грн.

Особлива пропозиція: 45,90 грн.

Звичайна ціна: 30,00 грн.

Особлива пропозиція: 22,50 грн.

Зошити 3 клас

Звичайна ціна: 25,00 грн.

Особлива пропозиція: 18,75 грн.

Звичайна ціна: 34,00 грн.

Особлива пропозиція: 25,50 грн.

Звичайна ціна: 30,00 грн.

Особлива пропозиція: 22,50 грн.

Звичайна ціна: 25,00 грн.

Особлива пропозиція: 21,25 грн.

Звичайна ціна: 48,00 грн.

Особлива пропозиція: 36,00 грн.

Зошити 4 клас

Звичайна ціна: 35,00 грн.

Особлива пропозиція: 26,25 грн.

При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Кожна дитина має свій погляд на навколишній світ. Але завдання батьків – це поширення світогляду дитини, і найкращий шлях до цього – це розвиток через навчання. Маленька дитина починає пізнавати світ з самого рання, и через ігрові завдання з нею можливо починати займатись вже з піврічного віку.

 В нашому інтернет-магазині ви зможете купити підручники для дитини любого віку. Для самих маленьких ми готові запропонувати вам найрізноманітнішу літературу – розмальовки, робочі зошити з великими малюнками, зошити по розвитку мовлення.

 Для дітей віком від 3-4 років, коли приходить час поступово готувати дитину до школи, у нас є спеціальні робочі зошити, які затверджені і рекомендовані для навчання. Всі зошити розроблені з урахуванням віку і зразкового розвитку дитини. Навіть якщо в дитячому садку у дитини є спеціальні уроки з вихователями, домашнє додаткове навчання ніколи не завадить.

 Ми намагаємося пропонувати тільки ту друковану продукцію, яка виготовляється у відповідності з сучасними стандартами - глянцева обкладинка, якісний папір, чіткий друк чорнилом. Українські підручники відрізняються високою якістю в цілому і доступними для споживача цінами. Для дітей шкільного віку в нашому інтернет-магазині ви завжди зможете купити підручники за привабливими цінами.

 Адже, часом, школи не забезпечують на достатньому рівні підручниками всіх дітей і їх доводиться купувати батькам самостійно. Щоб уникнути додаткових витрат, ми ведемо особливу цінову політику, яка пропонує шкільні підручники оптом за цінами видавництв.

 Крім цього, завжди в широкому асортименті ми пропонуємо і супровідну літературу - це можуть бути збірник задач і контрольних робіт , зошит для лабораторних та практичних робіт, атлас і контурні карти. Останнім часом користуються популярністю збірники, які пропонують відповіді на завдання, поставлені за підручниками. Такі книги називаються розв'язниками. Незалежно від того, вчиться ваша дитина в 1-му чи 10 класі, у нас завжди знайдеться для вас і необхідний розв'язник, і словник, і підручник з кожного предмету.

 Щорічно міністерство освіти вносить зміни в дошкільну і шкільну програму. Відповідно, змінюються і підручники. Іноді у батьків виникають труднощі з покупкою підручника саме того року випуску, який необхідний для навчання. Але тепер питання з пошуком необхідної книги вже неактуальний - в нашому інтернет-магазині для вас завжди все тільки найнеобхідніше і краще. З нами ви можете бути впевнені, що ваша дитина піде в школу 1-го вересня повністю зібраною і готовою до навчання.

 Шкільні підручники купити оптом у нас можна для цілого класу, здійснюючи колективні покупки. У нас передбачена знижка для постійних і лояльних клієнтів.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України