• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Підручники та зошити

Зошити 1 клас НУШ
Зошити 3 клас НУШ
Зошити 4 клас
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Кожна дитина має свій погляд на навколишній світ. Але завдання батьків – це поширення світогляду дитини, і найкращий шлях до цього – це розвиток через навчання. Маленька дитина починає пізнавати світ з самого рання, и через ігрові завдання з нею можливо починати займатись вже з піврічного віку.

 В нашому інтернет-магазині ви зможете купити підручники для дитини любого віку. Для самих маленьких ми готові запропонувати вам найрізноманітнішу літературу – розмальовки, робочі зошити з великими малюнками, зошити по розвитку мовлення.

 Для дітей віком від 3-4 років, коли приходить час поступово готувати дитину до школи, у нас є спеціальні робочі зошити, які затверджені і рекомендовані для навчання. Всі зошити розроблені з урахуванням віку і зразкового розвитку дитини. Навіть якщо в дитячому садку у дитини є спеціальні уроки з вихователями, домашнє додаткове навчання ніколи не завадить.

 Ми намагаємося пропонувати тільки ту друковану продукцію, яка виготовляється у відповідності з сучасними стандартами - глянцева обкладинка, якісний папір, чіткий друк чорнилом. Українські підручники відрізняються високою якістю в цілому і доступними для споживача цінами. Для дітей шкільного віку в нашому інтернет-магазині ви завжди зможете купити підручники за привабливими цінами.

 Адже, часом, школи не забезпечують на достатньому рівні підручниками всіх дітей і їх доводиться купувати батькам самостійно. Щоб уникнути додаткових витрат, ми ведемо особливу цінову політику, яка пропонує шкільні підручники оптом за цінами видавництв.

 Крім цього, завжди в широкому асортименті ми пропонуємо і супровідну літературу - це можуть бути збірник задач і контрольних робіт , зошит для лабораторних та практичних робіт, атлас і контурні карти. Останнім часом користуються популярністю збірники, які пропонують відповіді на завдання, поставлені за підручниками. Такі книги називаються розв'язниками. Незалежно від того, вчиться ваша дитина в 1-му чи 10 класі, у нас завжди знайдеться для вас і необхідний розв'язник, і словник, і підручник з кожного предмету.

 Щорічно міністерство освіти вносить зміни в дошкільну і шкільну програму. Відповідно, змінюються і підручники. Іноді у батьків виникають труднощі з покупкою підручника саме того року випуску, який необхідний для навчання. Але тепер питання з пошуком необхідної книги вже неактуальний - в нашому інтернет-магазині для вас завжди все тільки найнеобхідніше і краще. З нами ви можете бути впевнені, що ваша дитина піде в школу 1-го вересня повністю зібраною і готовою до навчання.

 Шкільні підручники купити оптом у нас можна для цілого класу, здійснюючи колективні покупки. У нас передбачена знижка для постійних і лояльних клієнтів.

Відгуки про товар
 1. Професіоналізм кампанії вищого рівня! Попередній мій допис прийняли до уваги та оперативно запропонували надіслати прописи! Клієнта ця кампанія цінує не залежно від суми замовлення! ДЯКУЮ
  6 серп. 2020, Олена
 2. Дякую магазину за високу якість обслуговування та за маленький приємний подарунок до замовлення - зворушливо та несподівано. Стосовно робочого зошита English with Smiling Sam 2 Activity Book - чомусь не знайшли у посилці прописи до зошита (Handwriting), здивувалися.
  5 серп. 2020, Олена
 3. Сами тетради красивые и яркие. Но подход к обучению ужасный. Вообще руки бы этой Бевз вырвать. Что учебник составлен, что тетради, просто ужасно. Правил нет. Повторения материала тоже. Ото такое...
  9 трав. 2020, Тамара
 4. Супер
  16 бер. 2020, Мала
 5. Заказывали 2 часть букваря здесь, так как в нашем городе нигде не могли найти. Доставка быстрая. Смутило, что нельзя наложенным одну книгу. Но все прошло успешно. Будем заказывать ещё
  15 бер. 2020, Сергей
 6. Книга пришла на второй день после заказа ,спасибо за оперативность.
  14 бер. 2020, Анатолий

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України