• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Книги для самих маленьких

Позиції 1 з 12 з 215

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 215

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Книги для маленьких дітей грають велику роль. Слухаючи історії, які читають дорослі, малюк відкриває для себе нові слова, вчиться запам’ятовувати інформацію, аналізувати дії та вчинки героїв, робити висновки. Переказуючи прочитане, він вчиться говорити, думати. При цьому розвивається мислення і фантазія. Перегортаючи безліч разів яскраві сторінки, дитина тренує свої пальчики - розвиваються тактильні відчуття та мілка моторика.

В інтернет-магазині «Буклетка є книги для самих маленьких. Купити їх можна за доступною ціною. Асортимент дуже різноманітний і задовольнить будь який смак. Тут є як вітчизняна література, так і кращі дитячі твори відомих зарубіжних авторів. На полицях поряд з російським Сніжком комфортно себе почуває ведмедик Паддінгтон з Лондона, а Кіт на ім'я Сплет, Скоттона Роба дружить з українськимСірком.

У нас можна купити дитячі казки. Книги з казками є найулюбленішими для маленьких дітей з самих пелюшок. А особливо, коли вони яскраві. Дуже важливо, щоб під час читання дитина могла розглядати ілюстрації, бачити наглядно дійових осіб казки та зіставляти їх дії з прочитаним. Для стимуляції загального розвитку та тактильних відчуттів малюка створено серію українських народних казок зі сторінками хвилястої форми. Серед них відомі «Рукавичка», «Пан Коцький», «Івасик-Телесик», «Лисичка-сестричка», «Солом’яний бичок» та інші. Дуже подобаються дітям «Казки в картинках» які вони можуть самостійно відтворювати після прослуховування. А книги «Виховання казкою» допоможуть прищепити малюку тільки гарні риси характеру.

Серія книжок-маляток Роберта Інгпена «Мишка-нікудишка» навчить дітей цінувати свої старі іграшки, які, навіть, ставши не потрібними не забувають своїх маленьких господарів.

А як же можна обійтися без відомих героїв віршиків «Мішки Косолапого» та «Тані, яка голосно плаче за м’ячиком»? «Велика книга віршів Агнії Барто» познайомить малюка з чарівним світом літератури. Порадують батьків розвиваючі книги для дітей 3-4 років. Книжки з серії «Малятко-розумнятко» розкажуть дітям, як називаються овочі, фрукти, допоможуть зрозуміти, що таке професія, навчать ввічливо розмовляти. А серія «Навчаємось, граємось, зростаємо» познайомить дітей з різними поняттями: лічба, емоції, рахунок, кольори,порівняння. Якщо ж малюк вже знає букви і хоче навчитися читати, серія «Я читаю по складах» - саме те, що йому потрібно.

Завітавши в «Буклетку», Ви дізнаєтесь, що абетка буває не тільки звичайною, а й рожевою, голубою і, навіть, пухнастою. А Євген Гуцало відкриє Вам секрет, як «Зайці в полі варять борщ». Цікаво? Тоді з радістю чекаємо на Вас!

Відгуки про товар
  1. Очень понравились книги из этой серии. Красочные, качественные. Спасибо за быструю доставку!!
    25 бер. 2018, Марина
  2. Продолжительное время заказываю книги ( в основном детские) на этом сайте -очень удобно. Существует система скидок (очень приятный бонус)
    21 січ. 2016, Анастасия

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України