• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Літні вправи

Позиції 1 з 12 з 206

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 206

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Ось і настали довгоочікуванні канікули! Це період, коли дитина відпочиває від навчального навантаження, грає в рухливі ігри з друзями, їздить у різноманітні подорожі. Здається, що в цей час виснажливі уроки повинні відійти на другий план. Але, якщо малюк зовсім не буде протягом канікул повторювати вивчений матеріал, він просто його забуде.

Зважаючи на це, вченими було створено посібники, призначені саме для використання їх під час канікул. Вони спрямовані на те, щоб дитина жодного дня не сумувала, розважалась і в той же час підсвідомо повторювала вивчену інформацію.

Літні вправи майбутніх першокласників містять безліч різноманітних яскравих малюнків, цікавих ребусів, кросвордів, загадок, які допоможуть малятам розвинути інтуїцію, мислення, уяву та дадуть можливість підготуватися до школи.

Діти, яким підкорився перший рік навчання, можуть урізноманітнити своє дозвілля з посібниками: «Вправи 1 класу на шкільні канікули», «Відпочивай і дізнавайся», «Ось які канікули! 1 клас», «Канікули без нудьги. Я йду у 2-й клас».

Книжка «Чомусик та Томусик і таємниці природи», призначена для першокласників, розкриє їм всі таємниці природи, розширить кругозір. Казковий сюжет посібника доповнений цікавими вправами, логічними завданнями, віршами.

Також в «Буклетці можна купити «Літні вправи 2 клас». Веселі віршики, цікаві завдання, ребуси і лабіринти прикрасять дозвілля вашого малюка, спонукають його до вирішення логічних задач. А щоденна робота лише на одній сторінці в посібнику «Вправи на шкільні канікули», на якій містяться завдання з усіх розділів навчальної програми, дозволить міцно закріпити здобуті в минулому році знання. Для маленьких математиків цікавою стане зошит «Множення та ділення в межах 100». Яскраві наліпки, які йдуть в комплекті, дозволять другокласнику самому оцінювати свої знання з предмету.

Великий вибір посібників є і для дітей, які закінчили третій клас. Це:«Літні вправи на кожен день 3 клас», «Вправи на шкільні канікули», «Логічні ігри». Оскільки третьокласники вже вміють добре читати, для них ми маємо «Хрестоматію для читання», серію книг «Кошичок», яка містить цікаві казки народів світу та твори відомих письменників.

Літні вправи 4 клас не дозволять забути знання, отримані учнем в попередньому році. Підручник містить багато цікавих завдань, вирішуючи які дитина розвиватиме логічне мислення, уяву, кмітливість, посидючість, навчиться самостійно працювати, знаходити шляхи рішення різних ситуацій. І найголовніше, що вона це робитиме із задоволенням, без стороннього примусу. Такими ж цікавими для четвертокласників є підручники: «Корисні вправи. Я закінчив 4 клас», «Ось які канікули», «Канікули без нудьги», «Корисні канікули». Всі посібники видаються як українською, так і російською мовами.

Є у нас і помічники, які стануть корисними дбайливим батькам та вчителям. Серія «Репетитор» допоможе контролювати рівень знань школярів з різних предметів.

Не оминайте книжкові полиці «Буклетки», і літні канікули вашого малюка пройдуть цікаво і змістовно.

Відгуки про товар
 1. Зошит прийшов через 2 дні. Якість — супер. Ще й подарунок для дитини був. Дякую!
  31 трав. 2020, Юлія
 2. Яркая и довольно информационно насыщенная тетрадь! Не скучная! Задания разноплановые. Все классно!!
  8 трав. 2018, Жанна
 3. Тетрадка увлекательная. Очень довольна, что купила именно ее. Разнообразные увлекательные упражнения и яркое, красивое оформление.
  8 трав. 2018, Алена
 4. Замовила дитині математичний літній зошит. Він містить не тільки завдання з математики, а ще з інших предметів. Всі завдання складені за новою програмою. Дуже гарний зошит з цікавими завданнями.
  2 трав. 2018, Тамара
 5. Заказ сделала по телефону. Тетрадка очень информативная, задания не скучные. Есть разделы с творчеством (вышивка, бисер) Спасибо менеджерам, что помогли сделать выбор!
  18 квіт. 2018, Тамара
 6. Очень удобная штука, особенно для того, чтобы приучить дите сидеть за компом не только ради игр, но и для учебы. Доставку заказал новой почтой, привезли через день.
  18 січ. 2016, Павел

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України