• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Математика Тарасенкова

10 шт.

на сторінці

10 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Підручники Математика Тарасенкова

  На нашому сайті представлені найкращі варіанти підручників з математики, які відповідають усім чинним програмам та затверджені Міністерством освіти і науки України. Серед кваліфікованих авторів на особливу увагу заслуговує доробок Ніни Анатоліївни Тарасенкової – професора математики та доктора педагогічних наук. Автором надруковано 9 підручників та більш ніж 50 посібників. Ефективність її методик визнана вчителями по всій країні. Ось чому, купити підручник Тарасенкова буде необхідним для тих, хто бажає якісного та швидкого опанування математичної науки для своїх дітей.

  Тарасенкова підручник математика 5 клас (вид-во «Освіта») відкриває перед дітьми таємний світ цариці наук. Зручні рубрики допомагають швидко зорієнтуватися в великому об’ємі нової інформації. Виклад теорії супроводжується графічним виокремленням головних математичних понять. Відповідно до вікових особливостей школярів, книга зацікавлю та привертає до себе увагу яскравими ілюстраціями та інформативними рубриками, адже дуже важливо в цьому віці різними засобами сформувати і утримувати стійкий інтерес до навчання.

  Математика 6 клас Тарасенкова підручник (вид-во «Освіта») продовжує традицію викладу матеріалу на доступному для сприйняття шестикласниками рівні. Запропоновані задачі поділяються на чотири рівні складності і задовольняють потреби в навчанні учнів різної підготовки.

  Вивченню окремого розділу присвячена алгебра 7 клас Тарасенкова підручник (вид-во «Освіта»). Навчальний матеріал вже систематизується у вигляді таблиць і схем, що відповідає віковим особливостям школярів цього віку. Більше уваги приділяється самостійній роботі дітей, як незамінної складової сучасної освіти. Рубрика «Дізнайтеся більше» знайомить школярів з цівими фактами та видатними математиками.

  Алгебра 8 клас Тарасенкова підручник (вид-во «Оріон») має методично доцільну базу завдань і задач, розв’язання яких можливе при усвідомленні алгоритму певних дій. Вправи різних рівнів складності згруповані відповідно до рівня, а не від простого до складного. Це допомагає вчителю самому обрати послідовність з урахуванням індивідуального підходу.

  До навчально-методичного комплексу, окрім підручників, входять розроблені автором:

●  зошити на друкованій основі для контролю навчальних досягнень і перевірки предметних компетентностей,

●  експрес-контролі,

●  методичні посібник для вчителів.

  Все це ви з легкістю зможете придбати на нашому сайті.

  Математика Тарасенкова підручник нова програма купити пропонуємо в нашому інтернет-магазині Буклетка. Вас приємно здивують наші низькі ціни та зручна доставка в Тернопіль, Київ, Полтаву, Суми, Ужгород, Житомир та інші міста України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України