• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Українська мова Заболотний

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

В цьому розділі представлені видання одного з найпопулярніших сучасних мовознавців Олександра Заболотного, за книгами якого вже не один рік навчаються українські школярі. Купити підручник Заболотного варто тим, хто бажає швидко і якісно вивчати українську мову. Зручно оформлені і зрозумілі пояснення, схематичне подання навчального матеріалу, різноманітні вправи і завдання допоможуть дітям цікаво і вичерпно опанувати граматику рідної мови. Всі підручники рекомендовані Міністерством освіти і науки України, мають відповідний гриф і укладені згідно вікових особливостей учнів.

Підручник українська мова Заболотний характеризується спільними для всіх класів рисами: кожна книга має чітку і логічну побудову за тематичним принципом, достатня кількість прикладів та вправ репродуктивного характеру, яскраві і вдало підібрані ілюстрації, що допомагають при формуванні в учнів творчих здібностей, питання і завдання для самоперевірки, інформативні та корисні додатки в кінці кожного підручника. Крім того, автор паралельно надрукував видання для учнів зі шкіл з російською мовою навчання. Вони характеризуються тим, що навчання нерідній мові відбувається на основі вже засвоєних знань з російської мови.

Для укладанні підручників для 5-6 класів автор врахував поступовий перехід учнів від початкової до середньої школи, а тому завдання тут подані в ігровій формі. Діти стають дослідниками мовних явищ і самостійно роблять висновки, так навчальний матеріал краще засвоюється та запам’ятовується.

Книга укр мова 7 клас Заболотний спрямовує учнів на самостійне опрацювання і засвоєння. Вперше автор використовує метод проектів, що дозволяє поглиблено вивчити окремі теми та сприяє творчому розвитку учнів.

В підручниках для 8 класу в пріоритеті залишається дослідницький метод дослідження мовних явищ. Окремі рубрики закликають до роботи зі словниками, яки подані в кінці підручника у вигляді додатка. Достатньо уваги приділяється мовленнєвим вправам та розвитку комунікативних здібностей школярів.

Підручники з української мови Заболотного для 9-11 класів спрямовані на узагальнення та систематизацію вивчених раніше знань. Більша увага приділяється культурі мовлення, багато завдань, які формують навичку правильно будувати власне висловлювання (есе).

Для всіх класів автором розроблені навчальні комплекти, в яких поряд із підручником використовуються зошити для контрольних робіт. Комплексне їх використання дозволить проводити поточний та тематичний контроль з мовних тем, а також усіх видів мовленнєвої діяльності.

Зошити-тренажери надруковані Заболотним у видавництві «Літера» допоможуть підвищити орфографічну та пунктуаційну грамотність і зручні для використання, як в школі, так і вдома.

Отож, купити укр мова Заболотний підручник разом із зошитами та посібниками ви зможете на нашому сайті bookletka.com з доставкою у Київ, Одесу, Харків, Дніпро та інші міста України.

Відгуки про товар
  1. Чудовий підручник з української мови для 5 класу. Найкращий книжковий магазин з низькими цінами. Дякую за швидку доставку і якісне обслуговування.
    4 вер. 2023, Таня

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України