• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Математика Скворцова

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Підручники Математика Скворцова

  Підручники з математики Світлани Скворцової користуються популярністю не лише серед вчителів-методистів, а й серед відповідальних батьків, які надають перевагу виданням з сучасним дизайном та ефективними методами навчання. Тому підручники Скворцова купити стане правильним вибором для успішного вивчення математики в початковій школі.

  Книга Скворцова нуш для будь-якого класу укладена згідно із Типовою освітньою програмою, розробленою О.Я. Савченко, і враховує вікові особливості та пізнавальні можливості дітей відповідного віку. Розвиток сучасних дітей характеризується зниженням обсягу слухової пам’яті,  уповільненням розвитку децентрації, погіршенням уваги і аналітичного мислення. Для успішного засвоєння теоретичний матеріла та навчальні завдання автор подає, враховуючи ці особливості.

  В виданнях Скворцової навчальні завдання подаються за трьома моделями: предметна, схематична, символічна. Таким чином, відбувається розвиток аналітичного мислення школярів. Робота над задачами відбувається  як навчальне дослідження.

  Інтернет-підтримка до кожного з підручників допоможе вчителю:

 Здійснити онлайн-тестування учнів за окремими темами;

  Розширити навчальний матеріал додатковими завданнями;

  Унаочнити сюжетні задачі, використовуючи презентації та відео.

  Математика підручник Скворцова нуш відзначається вдало розробленою системою різнорівневих завдань та варіативністю їх виконання, що дозволяє вчителю здійснити диференційований та індивідуальний підхід.

  Авторська методика, яка реалізовується в підручнику, дозволяє озброїти школярів навичками лічби та арифметичних обчислень, вмінням розв’язувати математичні задачі, працювати з завданнями геометричного та логічного спрямування.

  Навчально-методичний комплект для кожного класу включає в себе:

  • Підручник;
  • Робочий зошит;
  • Моніторинг навчальних досягнень;
  • Завдання для контрольного оцінювання;
  • Розробки уроків (у 2-х частинах) та орієнтовне календарно-тематичне планування.

  Використання цих посібників в комплексі дозволить учням пізнавати й розуміти навколишній світ, сприятиме зацікавленості предметом та розкриє зв'язок математики з іншими науками і реальним життям.

  Купити підручник з математики Скворцова або складові методичного комплексу ви зможете на нашому сайті bookletka.com швидко і легко. Обираючи нас, ви отримуєте професійну консультацію, гнучку систему знижок та зручну доставку в Дніпро, Одесу, Харків, Суми, Тернопіль, Львів та інші міста і села України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України