• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Дидактичний матеріал ДНЗ

Позиції 1 з 12 з 174

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 174

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Дидактичний матеріал

Коли дитина починає ходити в дитячий садок, вона адаптується, придивляється до всього, старається щось запам’ятати і зрозуміти, чому вона ходить у дитячий садок. Всі вихователі, які там працюють, починають знайомитись з дітьми і зацікавлюють їх іграми, щоб вони швидше звикли і полюбили цей заклад. У нашому інтернет-магазині є спеціальний дидактичний матеріал для днз, який містить:

• різноманітні ігри

картки для дітей

дидактичний матеріал з навчання грамоти

роздатковий матеріал для дошкільнят та багато іншого.

Також у нас є такі видання як «Каса букв і цифр». Ця гра створена для навчання першокласників, які вчаться читати і рахувати. У дошкільному віці велику увагу потрібно приділити математиці, що відіграє важливе значення. Дидактичний матеріал для дошкыльникыв містить ігри, завдяки яким дитина починає рахувати і розвивати логіку і мислення. Через деякий час Ви побачите, що саме ці ігри сприяли тому, що Ваша дитина розвиватися і тягнеться до знань.

У нашому інтернет-магазині є «Дидактичний матеріал для дошкільнят». Він містить ігри, картинки, розмальовки для маленьких дітей. Граючись зі своїми малятами, Ви будете розвивати їхню логіку, увагу, ці ігри надають елементарних знань з математики, граматики, діти вивчають нові слова, які їм ще не відомі і це прекрасно. А «Роздатковий матеріал для дошкільнят картинки» допоможуть дітям не лише бути уважними, а й розвивати зорову пам'ять.

Отже, Вам не доведеться заставляти дитину щось писати чи рахувати, вона сама з великою радістю буде все це робити. Саме наш інтернет-магазин зібрав всі кращі видання з ігор та літератури, яка буде сприяти розвитку дитини. Всі видання користуються великим попитом, як у батьків, так і у вихователів дитячих садочків. Купуючи «Роздавальний матеріал» Ви побачите, що Ваша дитина зовсім по іншому дивиться на навчання і навчальний процес.

Відгуки про товар
  1. Большое спасибо! Заказ доставили вовремя! Все, как договаривались! Карточки очень качественные.
    5 квіт. 2018, Ирина
  2. Спасибо огромное!!! Моя посылка пришла очень быстро!
    29 бер. 2018, Алла

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України