• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова 3 клас

Позиції 1 з 12 з 79

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 79

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Англійська мова – це найпоширеніша мова у всьому світі. Володіючи англійською мовою, Ви не матимете жодних перешкод у спілкуванні та розумінні людей, що мешкають у будь-якій країні нашої планети. Доволі відомим є науково доведений факт, що найкраще людина здатна засвоїти будь-яку іноземну мову в ранньому віці. Саме тому на якість вивчення іноземних мов слід звернути найбільшу увагу в дитинстві, на початковому етапі навчання дитини. Сьогодні існує величезна кількість навчальних видань та посібників, які друкуються для того, щоб сприяти легшому та більш цікавому засвоєнню навчального матеріалу для дитини. Ви зможете знайти та замовити потрібне видання, користуючись інтернет-ресурсом.

 

На сайті Вам вдасться знайти багато навчальних посібників різних українських видавництв. В мережі Ви знайдете англійська мова 3 клас підручник, який буде Вам найбільше до вподоби. Без жодних сумнівів, дуже важко і практично неможливо вивчити та опанувати іноземну мову, користуючись лише одним підручником. Саме з цієї причини Вам слід задуматись над додатковою допомогою для Вашої дитини.

 

Помічником у цій справі для Вас стане англійська мова 3 клас зошит, який доповнює матеріал підручника різними завданнями. В робочих зошитах дитина матиме можливість не лише практикуватись у засвоєнні нової лексики та різноманітних граматичних правил, а й зможе виконувати багато цікавих завдань, різних тестів, розгадувати кросворди та багато іншого. Все це підвищить мотивацію школяра до вивчення мови, а також сприятиме розвитку інтересу до цього навчального предмету.

 

Відомо, що неможливо покращити свій словниковий запас без постійного читання. Уникнути таких неприємностей Вам допоможе англійська мова 3 клас книжка, яку також можна знайти на сайті. В нашій країні є доволі велика кількість видань з іноземної мови для школярів. Підручник англійська мова 3 клас калініна є одним з них і саме тим, на яке слід звернути увагу. Цей підручник є цікавим та зрозумілим для дітей шкільного віку. Він допоможе добре засвоїти навчальний матеріал. Однією з численних переваг цього видання є те, що Ви знайдете завдання різних рівнів складності. Ним зможуть користуватись як школярі з початковим рівнем

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України