• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Заболотний 7 клас Підручник

6 шт.

на сторінці

6 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

В сьомому класі учні вже достатньо дорослі для того, щоб визначитися, які предмети їм до вподоби та цікавлять більш за все. Українська мова не завжди належить до цього списку через значну перевантаженість та складність мовного матеріалу. Аби полегшити процес вивчення радної мови та підвищення інтересу учнів до неї, була переглянута програма з цієї навчальної дисципліни. З’явилась потреба в нових підручниках, які б відповідали новим вимогам. Підручник українська мова 7 клас Заболотний отримав найвищу оцінку серед інших, адже врахував всі нововведення та вікові особливості учнів, а також схвалений Міністерством освіти і науки України до використання у загальноосвітніх навчальних закладах. Вивчення складного і об’ємного розділу мовознавства автор спростив і поділив великі теми на невеличкі параграфи. Пояснення кожної теми відбувається наочно, за допомогою таблиць, схем та чітких алгоритмів.

Підручник з української мови 7 клас Заболотний покликаний сформувати в учнів відповідальне ставлення до навчання, саме тому велика частина завдань спрямована на самоосвіту. Учень перестає бути пасивним слухачем, а активно залучений до дослідження мовних явищ. Завдання, як і в попередні роки, диференціюється за рівнем складності. Вперше автор пропонує методів проектів, який дозволяє підійти до вивчення мови з наукової точки зору, а учням проявити свої творчі здібності.

Підручник мова 7 клас Заболотний 2015 подає значну частину завдань комунікативного спрямування, що дозволяє не лише вивчати закони функціонування мови, а розвивати мовленнєві уміння й навички. Рубрика «Культура мовлення» спрямована на подолання учнями суржику та уникнення найтиповіших помилок у писемній та усній мові. Таким чином, семикласники готуються до написання в майбутньому власних висловлювань та есе. Пізнавальна рубрика «Моя сторінка» не лише повідомляє про цікаві факти з різних сфер життя, а й зацікавлює школярів до спілкування із книгою. Навчальний посібник пропонує учням корисних помічників на шляху здобуття нових знань: орфографічний і тлумачний словники, словник синонімів та відповіді до вправ.

До навчального комплекту з вивчення української мови у 7 класі належить зошит для контрольних робіт, який дозволяє здійснити перевірку знань чотирьох видів мовленнєвої діяльності. В ньому ви знайдете завдання для тестової перевірки, аудіювання, читання мовчки, переказів та творів.

Купити підручник укр мова 7 клас Заболотний пропонуємо в нашому інтернет-магазин Буклетка. Низькі ціни, зручна доставка та професійна консультація переконають вас у правильності вашого вибору. Доставимо ваше замовлення у Миколаїв, Суми, Черкаси, Івано-Франківськ та інші міста України.

Відгуки про товар
  1. Дякую за виконане замовлення! Все супер швидко і якісно. Зошити прийшли в потрібній кількості і гарно запаковані. Дякую за Вашу роботу і низькі ціни.
    25 жовт. 2022, Роман

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України