• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Інформатика Зошити 3 клас

Позиції 1 з 12 з 18

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 18

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Інформатика Зошити 3 клас НУШ купити

 

У третьому класі вивчення інформатики більш предметне, школярі продовжують вивчати операційну систему та поглиблюють свої навички роботи з вікнами та командами. Щоб не заплутатись в складних алгоритмах, необхідно багато практичних вправ та узагальнюючих завдань. В цьому Вам допоможе зошит з інформатики 3 клас  НУШ купити, який  Ви зможете на нашому сайті з приємними знижками та зручною доставкою.

 

Сьогодні всі провідні видавництва України пропонують до використання велику кількість зошитів до різних підручників за програмами Савченко та Шиян. Тому нижче Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими посібниками.

 

✍ Практикум Воронцова («Алатон») з перших сторінок привертає увагу яскравими та сучасними ілюстраціями. Видання може бути використане в інтегрованому курсі «Я досліджую світ».

 

✍ Робочий зошит Корнієнко («Ранок») допоможе закріпити отримані знання при вивченні тем та підготуватися до практичних робіт. Рефлексія в кінці кожного уроку спрятиме розвитку навичок самооцінювання.

 

✍ Зошит-конспект Ломаковська («Освіта») підходить до усіх підручників та програм, містить календарне планування й методичні рекомендаці до практичних занять.

 

✍ Антонова («Підручники та посібники») видала два зошити відповідно до різних освітніх програм. Завдання тут подані за тематичним принципом, додатково подані розвивальні та логічні вправи. Індивідуальні роботи цього автора допоможуть вчителеві виконати проміжну діагностику рівня знань учнів.

 

✍ «Ключі до інформатики» Морзе («Оріон»)  пропонують третьокласникам весело і цікаво робити відкриття в інформатиці. Системно і послідовно діти знайомляться з новими поняттями та вчать правила безпечної роботи в інтернеті.

 

✍ Гільберг («Генеза»)  у зошиті з ЯДС помістила спеціальну вкладку, що реалізує інформаційну освітню галузь.

 

✍ З посібником «Я досліджую світ 3 клас Інформатика» Будна («Богдан») учні зможуть поглибити свої знання з основ інформатики, а завдяки вправам – розвинути кмітливість й спостережливість.

 

✍ Зошит Вдовенко («Грамота») відповідає НУШ програмі та допомагає оволодіти комп’ютерною грамотністю завдяки корисним і захоплюючим завданням.

 

✍ Не лише індивідуальні, а й колективні форми роботи, представлені в зошиті Козак («Літера»). Таблиці, схеми, кодування зображень значно підвищують інтерес школярів до вивчення предмету.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України