• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Алгебра 8 клас Підручники

6 шт.

на сторінці

6 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Алгебра 8 клас підручники.

У зв’язку з недостатнім забезпеченням шкільних бібліотек навчальними посібниками часто у батьків виникає потреба придбати їх самостійно. Підручник алгебра 8 клас купити зможете в цьому розділі нашого інтернет-магазину. Тут представлені лише офіційно затверджені Міністерством освіти і науки України варіанти, які допоможуть вашій дитині успішно засвоїти навчальний курс.

Сучасний підручник з алгебри 8 клас характеризується  науковістю та доступністю. Навчальний матеріал розміщується послідовно, а означення понять формулюються коректно. Доступність забезпечується за рахунок наочного матеріалу – схем, графіків, малюнків. Спочатку подаються приклади, моделі, на основі яких в учня виробляється певний алгоритм дій, який допоможе йому при подальшому розв’язанні тренувальних вправ.

На сьогодні маємо підручники з алгебри 8 клас таких видавництв, як Ранок, Генеза, Гімназія, Підручники і посібники ПІП, Освіта, Літера, які співпрацюють з кращими педагогами країни. Автори розробляють системи задач, які б сприяли ефективному засвоєнню нового матеріалу.

В. Кравчук в своєму підручнику з алгебри для 8 класу теоретичний матеріал подає коротко та стисло, акцентує лише на головному, уникає ілюстрацій та яскравих забарвлень. Автор зосереджується на прикладах та поступово ускладнює завдання для восьмикласників – від усних до вправ для найкмітливіших.

Г. Бевз в алгебрі для 8 класу мотивує учнів до навчання відомостями про відомих математиків та математичні премії. Короткий огляд кожного розділу він подає англійською і українською мовами, а знання необхідні для вивчення нової теми активізуються рубрикою «Використовуємо набуті компетентності» і для зручності подаються у вигляді схем. Підручник включає в себе вправи різних рівнів складності, а розв’язання відкритих задач сприятиме розвитку логічного мислення та дослідницьких умінь.

Найкреативнішим з огляду на оформлення та методичні цікавинки є підручник з алгебри для 8 класу Н. Прокопенко.

• Різноманітні рубрики сприяють не тільки мотивації навчальної діяльності, а слугують чинником розширення учнівського кругозору.

• Ключові моменти та терміни виділені спеціальною піктограмою, яка не залишиться повз уваги. Приклади диференціюються на конкретні кроки та результати кожної дії.

•  «Math for life» моделює задачі відповідно до ситуацій з реального життя, а «Перерва на логіку» розважає задачами-жартами.

Крім того, корисними є посилання на сайт видавництва, за якими можна пройти онлайн-тестування.

Алгебра 8 клас поглиблене вивчення підручник стане корисним тим, хто вирішив вивчати предмет посилено. А. Мерзляк пропонує видання, яке насичене великою кількістю дидактичного матеріалу, що значно спрощує вчителю процес підготовки до уроку. Задачі з рубрики «Коли зроблено уроки» може бути використана на факультативних заняттях або під час гурткової роботи.

Пропонуємо підручники з алгебри для 8 класу купити на нашому сайті. Ми з радістю доставимо їх у Черкаси, Харків, Чернігів, Ужгород, Запоріжжя та інші міста України.

Відгуки про товар
  1. Оставила заказ поздно ночью, утром представитель вышла на связь. Мне помогли определиться с доставкой, проконсультировали по товару. Всё быстро, вежливо.
    25 черв. 2015, Валентина Р.

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України