• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова 9 клас

Позиції 1 з 12 з 28

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 28

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Запрошуємо детально ознайомитися з розробленим у межах 11 річної шкільної програми, Київським видавництвом "Наш час", підручником для вивчення англійської мови. Ця книга англійська мова 9 клас є розробкою автора Калініної Л.В. та була видана у 2009 році. Зміст підручника повністю відповідає вимогам Державного освітнього стандарту, а також затвердженим навчальним програмам з англійської мови. Посібник пройшов відповідні дослідження та експертизу навчально-методичної ради Міністерства освіти та науки України. При розробці підручника повністю враховані останні настанови і рекомендації Ради Європи стосовно мовної підготовки, найсучасніші тенденції методично-навчальної роботи.

 

У структурі підручника англійська мова 9 клас калініна л.в. зуміла вибудувати чітку систему навчального процесу, що включає як комунікативну складову так і загальнокультурний компонент англомовних країн, насамперед Великої Британії та Сполучених штатів Америки. Саме комунікативна спрямованість підручника сприяє швидкій адаптації мовленнєвих особливостей серед учнів 9 класу.

 

Навчальний матеріал, який містить англійська мова 9 клас підручник забезпечить якісне засвоєння учнями, як мовленнєвих навичок так і теоретичних знань. Посібник укладений з урахуванням віку учнів та містить достатню кількість ілюстрацій та схем. Кожний розділ передбачає окремі навчальні теми, ситуаційні завдання для виконання у класі разом із вчителем, а також домашні завдання для індивідуального засвоєння матеріалу.

 

Особливості підручнику надає присутність у комплекті з ним спеціального навчального СD-диску. На цьому диску містяться вправи, тестові завдання та тексти для занять з аудіювання.

 

В загальноосвітніх навчальних закладах англійська мова книжка 9 клас рекомендується Міністерством освіти та науки України для використання у навчальному процесі, при проведенні уроків для учнів. Також на нашому сайті ви зможете знайти підручники під редакцією Калініної Л.В. з готовими домашніми завданнями по англійській мові для учнів 9-их класів, навчальні зошити для учнів молодшого віку, а також навчальні матеріали у мультимедійному форматі.

Відгуки про товар
  1. Спасибо большое.Быстро и удобно.
    12 лип. 2020, Veronika
  2. Большое спасибо администрации магазина за оперативность и понимание! Срочно нужны были 43 учебника на поток, нигде не могли в количестве найти, а здесь все на следующий день отправили. Мы еще и скидку получили!
    15 лют. 2018, Светлана Музыченко

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України