• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Практичні роботи

Позиції 1 з 12 з 79

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 79

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Практичні роботи

В навчальному процесі проведення практичної роботи, як і лабораторної, відіграє важливу роль у вивченні предметів природничого циклу. Такі види діяльності мають важливий освітній і виховний вплив. Спостереження за експериментами сприяють глибшому розумінню певних явищ та процесів. У виховному плані їхнє виконання  розвивають увагу, привчають до дисципліни, самоорганізації. Для економії часу на інструктивні пояснення розумні вчителі використовують друковані видання, в яких вже зазначені мета, завдання, проблемні питання. Тому зошит для практичних робіт купити є гарною ідеєю. На сьогодні існує декілька видавництв, серед них ви зможете обрати потрібне:

● Ранок;

● Піп

● Генеза;

● ПЕТ;

● Освіта;

● Весна;

● Картографія та ін..

Під час проведення таких занять необхідно враховувати віковий аспект. Учні старшої школи отримують більшу самостійність, послуговуються використанням лише інструктивних карток. Відповідаючи на питання, діти можуть користуватися підручником, опорними конспектами, довідниками, а за потреби – отримати консультацію вчителя.

Велика кількість запитів на зошит для практичних робіт 7 клас, оскільки в цьому класі школярі вперше знайомляться із цим видом учбової діяльності. Дуже важливо дійсно правильно обрати посібник, який зацікавить дітей до проведення цих досліджень, розширить їх кругозір, ефективно здійснить перевірку набутих умінь і навичок.

Найбільше практикумів проводиться по географії, виконуючи які учень демонструє теоретичні знання, вправність їхнього застосування на практиці. Категорія географія зошит для практичних робіт представлена декількома авторами.

► Навчальний комплект Бойко містить практичні дослідження та тематичний контроль знань, вправи з інструкціями і контурні карти.  

► Практикум Кобернік подає схеми, таблиці, діаграми, завдання для оцінювання навчальних досягнень, а цікаві географічні факти зацікавлять та змотивують школярів.

► Посібник Варакута має зручну структуру, що допоможе крок за кроком записувати свої висновки під час дослідів, а контрольні питання — закріпити знання за темами.

Стадник зошит для практичних робіт купити закликаємо тих, хто дбає про реалізацією компетентнісного підходу. Він надає можливість онлайн-підготовки за допомогою системи QR- кодів. Кожний блок тестових завдань відповідає певній практичній роботі та може бути використаний при підготовці до тематичних атестацій. Окремі завдання на розсуд вчителя можуть бути запропоновані для  колективного виконання. Таким чином, виховується вміння працювати в команді задля досягнення спільної мети.

Зошит для практичних робіт з хімії купити радимо обов’язково. Попель пропонує виконання дослідів, які можна виконувати навіть вдома, а детальні роз’яснення допомагають ґрунтовно підготуватися до хімічного експерименту, економлять час при його проведенні та оформленні результатів. Видання  Ярошенко відповідають вимогам навчальної програми, тому придатні для використання, незалежно від того, за яким підручником вивчається хімія в школі.

Отож, якщо з’явилася потреба посібники з практичок купити,чекаємо ваших замовлень книжковому інтернет-магазині Буклетка. Наші кваліфіковані менеджери допоможуть із вибором необхідної літератури, а вигідна система знижок на оптові закупівлі приємно здивують Вас. Доставочка здійснюється в усі регіони України, як то: Київ, Львів, Харків, Одеса, Луцьк, Маріуполь, Дніпро, Тернопіль та ін.

Відгуки про товар
 1. Отличный сайт, никогда не было проблем с оформлением и получением заказа, порой действительно выгодные покупки.
  22 січ. 2016, Valeria
 2. Дуже задоволена роботою цього магазину. Замовила на сайті зошити для восьмого класу. Отримала знижку викладача, замовлення надійшло через два дні.
  10 лип. 2015, Поліна
 3. Заказала количество, осталась довольна обслуживанием, скидкой и ценой. Спасибо!
  22 черв. 2015, Татьяна Б.
 4. Услугами данного магазина пользуюсь уже давно. Работой персонала, вниманием, заботой всегда довольна. Цены почти всегда ниже чем у других. Видно, что магазин развивается и улучшается. Недавно заказывала тетради по географии на класс. Оставляла заказ через сайт быстро перезвонили, провели консультацию и оформили заказ.
  14 черв. 2015, Дудниченко А.
 5. На вашому сайті іноді виникають проблеми при реєстрації, або ж коли потрібно залишити свої дані... Врешті, якщо зв'язатися з операторами, то в телефонному режимі можна отримати хорошу консультацію і залишити замовлення.
  13 черв. 2015, Антоніна Пилипко

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України