• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Вашуленко 2 клас Підручники

10 шт.

на сторінці

10 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Згідно концепції НУШ вивчення української мови в 2 класі  інтегрується з уроками читання. Найпопулярнішим виданням цього типу став підручник українська мова та читання 2 клас Вашуленко. Він складається з двох книг відповідно до навчальних предметів. У виданні продовжується традиція особистісно-орієнтованого навчання, яку започаткували автори. Завдання сформульовані так, аби вони були доступні для сприйняття семирічною дитиною. Мова підручника чітка і зрозуміла для другокласника.

Перша частина популяризує вивчення рідної мови та закликає учнів послуговуватися нею у повсякденному житті. Дібрані тексти в українська мова 2 клас Вашуленко нуш допоможуть вчителю перевірити уміння школярів у всіх видах мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, читання й письмо. Для кожного тексту розроблений цілий комплекс завдань, які можна пропонувати для самостійного та колективного опрацювання.

Купити укр мова та читання Вашуленко 2 клас варто передусім тому, що теоретичні відомості та правила, подані в підручнику, орієнтовані не стільки на сухе заучування, скільки на уміле застосування при виконанні практичних завдань. Наочність та дидактичний матеріал покликаний підтримувати в учнів інтерес до навчання і паралельно розвивати базові комунікативні уміння й навички.

У підручнику мова 2 клас Вашуленко передбачено різні форми діяльності: самостійне виконання, робота в парах, групова робота. На сторінках книги автори подали різні словесні орієнтири: «Візьми до уваги», «Пам’ятай» «Виконуй так», «Міркуй», щоб наголосити на важливих етапах навчальної діяльності. За такого підходу учень не є пасивним слухачем і мовчазним виконавцем завдань, а активно залучається до процесу навчання.

В другій частині читання Вашуленко 2 клас діти знайомляться з різними жанрами і видами текстів, але всі вони доступні їм та відповідають їх віковим особливостям. Читаючи, школярі дізнаються багато нового про рідну землю, своїх однолітків і багатство мови. Художники-ілюстратори подбали про те, щоб було цікаво читати і переглядати яскраві малюнки, світлини, репродукції картин. До підручника розроблені дидактичні картки з завданнями і вправами, які можна безкоштовно завантажити за посиланням.

До навчально-методичного комплексу, окрім підручника, належать: робочий зошит з української мови в 2-х частинах, зошит з читання та зошит із розвитку зв’язного мовлення.

Додатково авторами видано посібники «Вчуся бути читачем» та «Навчаємося висловлюватися», які допоможуть доповнити різні види робіт на уроці. Вони будуть корисними для використання і вдома, адже 20-тихвилинні заняття, не втомлюючи, сприятимуть розвитку читацьких та комунікативних умінь другокласників.

В нашому інтернет-магазині Буклетка ви зможете придбати всі ці підручники та робочі зошити за помірними цінами та зі зручною доставкою.

Відгуки про товар
  1. Супер
    16 бер. 2020, Мала

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України