• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Букварі для дошкільнят

Позиції 1 з 12 з 49

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 49

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Читаємо дошкільнятам

Згадайте себе у дитинстві…Вам читали батьки, потім вчились читати Ви самі, а тепер прийшов період навчити і Ваших дошкільнят. Можливо вже багато батьків намагалися ознайомити свою малечу з буквами, словами і ми впевненні, що Вам це вдалось, але Ви повинні пам’ятати, як тільки дитина починає потроху читати їй дуже важко, адже потрібно не тільки вимовляти і впізнавати букви, а й старатись уловити суть кожного слова. Для цього існують багато методик, правил, стратегій, певної літератури з якої потрібно починати. У нашому інтернет-магазині Bookletka.com, є багато літератури спеціально для дітей, які готуються до першого класу. Ви можете у нас знайти:

• Супутник букваря

• Буквар Федієнко Читайлик

• Український буквар для дошкільнят

• Абетка українська для малят та багато іншого.

Велику популярність здобув буквар, автор якого В. Федієнко. Цей буквар допомагає дітям засвоїти букви і їх звукові значення, навчитися читати найелементарніші склади і правильно розуміти прочитане, а також вдумуватись в невеликі тексти. Буквар Федієнко - є унікальним, він дозволяє зрозуміти весь матеріал поступово, а його вміле поєднання навчальних текстів з яскравими ілюстраціями, зробить цей буквар улюбленою книгою Вашого малюка. Також в нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти «Буквар Читайлик Федієнко», який являє собою, як і методичний посібник так і робочий зошит. В ньому зосереджено все необхідне для підготовки дитини до школи і навчального процесу. Буквар Читайлик  Федієнко купити повинен кожний, хто хоче, щоб його дитина впевнено розвивалась і в подальшому користувалась цими знаннями. Супутник букваря купують не тільки батьки, які намагаються, як найшвидше навчити дитину читати і писати, а й дошкільні навчальні заклади. Також у нас є читанка яка називається - «Читанка для малят-дошкільнят», розрахована вона для діток від 2 до 4, від 4 до 5 і від 5 до 6 рочків. До читанки увійшли прислів’я, загадки, пісні, казки, а також вірші й оповідання про дітей, про природу, рідний край, свята і звичаї українців. Там Ваші діти зможуть ознайомитись з різними оповіданнями на різні тематики, пробувати вчити вірші, розгадувати загадки та багато іншого. Ми пропонуємо великий вибір літератури, для дітей дошкільного віку і допомагаємо дітям, які тільки пішли в перший клас. Буквар для дошкільнят, українська абетка для дошкільнят, різноманітні книги для читання, дитяча література, казки, все це Ви можете знайти і замовити в нашому інтернет-магазині Bookletka.com. У нас ціни видавництв і оптимальний асортимент на популярну і якісні літературу, яка допоможе Вашим малюкам цікаво навчатися і ставати розумнішими.

Відгуки про товар
 1. Нам дуже сподобався цей буквар! Він великий, обкладинка тверда, не гнеться, приємні ілюстрації всередині. Дитина займається з репетитором, але ми і самостійно вдома навчаємося читати. Дякую магазину за розуміння, багато-хто не хоче відправляти одну книжечку. Отримали на наступний день))
  20 бер. 2018, Світлана
 2. Замовляла Букварик для занять вдома з дитиною ,порадила вихователька. Дуже цікаво сформована навчальна частина букварика. Сподобались коментарі для батьків. Насолоджуємось з дитиною навчанням:) отримали на наступний день після замовлення
  28 лют. 2018, Марина
 3. Хороший букварь. С яркими иллюстрациями. Ребенок изучает не только буквы, но и предметы и животные.
  7 квіт. 2017, Татьяна Николаевна
 4. Хороший букварь. С яркими иллюстрациями. Ребенку нравиться по нем заниматься.
  7 квіт. 2017, Татьяна Николаевна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України