• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

1-4 класи

Позиції 1 з 12 з 111

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 111

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Розділ пропонує широкий вибір хрестоматійної літератури на допомогу вчителям початкових класів. Усі запропоновані матеріали допоможуть викладачу урізноманітнити літературні знання початківців та зацікавити учнів у подальшому літературному розвитку.

 

Ми пропонуємо різні види хрестоматій, які стануть в пригоді як між уроками, так і після них. Видання «Хрестоматія 1 клас. Книга для позакласного читання» відповідає вимогам Програми МОН України для 1-4 класів. Матеріал даної хрестоматії розроблено різних рівнів складності, тому вона буде корисною як для дітей, котрі тільки но почали вчитися читати, так і тих, хто вже оволодів цим вмінням. Завдання, що супроводжують тексти, розвивають артикуляційний апарат дітлахів, розвивають техніку читання та уяву маленьких школярів.

 

Підручник «Післябукварне читання. Кордуба Н.» розроблений спеціально для 1 класу та відповідає новій Програмі МОН. Він призначений для підготовки учнів першого класу до роботи з новим підручником «Читанка» для 2 класу. Збірник сприяє засвоєнню набутих за рік навичок та вмінь учнів в читанні, логіці, мисленні тощо, а також вихованню та подальшому розвитку дітей. Підручник «Позакласне читання 2 клас» та «Хрестоматія для позакласного читання 2 клас» сприяють поглибленню знань і вмінь учнів. Вони знайомлять дітей молодшого шкільного віку з усною народною творчістю, розвивають їх знання про нашу планету, природу. Ці збірники ввібрали в себе вірші і оповідання про нашу Батьківщину, що допоможуть дітям краще пізнати її. Видання «Веселий струмочок 2 клас» створений для того, щоб допомогти вчителю та батькам перетворити складні читання на веселу гру, а також розвинути увагу дитини та її творчі здібності. У ньому вміщено твори про Батьківщину, про природу та дбайливе ставлення до неї, про відношення до книги, велич людської праці, виховання свого характеру та кращих його рис тощо. Запитання та завдання до цих творів спонукають дитину не лише прочитати дані тексти, але і обміркувати їх та обговорити важливі моменти. Та найбільше вразить дітлахів «Щоденник читача» – безкоштовний додаток, у якому вони матимуть змогу записати власні враження від прочитаних творів.

 

Книга «Позакласне читання 3 клас. Бикова І.А.» вміщує цікаві художні твори українських та зарубіжних письменників. Запитання та завдання до них відповідають психологічним особливостям дітей цього віку. Підбір літературних матеріалів даної книги розвиває дитину інтелектуально та духовно.

 

Хрестоматія передбачає також грунтовну роботу з текстами, завдяки чому в учнів удосконалюється логічне мислення та уява. Книга «Позакласне читання 4 клас» проведе учнів цікавими сторінками науково-пізнавальних та художніх творів різних авторів. У ній зібрані казки, прислів’я, приказки, вірші, оповідання та ін. А краще зрозуміти прочитане дітям допоможуть творчі та логічні завдання, розташовані в кінці кожної теми. Ці та безліч інших хрестоматій для позакласного читання урізноманітнять дітям час, проведений після уроків, та відкриють їм безмежний світ рідного слова.

Відгуки про товар
  1. круто
    22 січ. 2019, Егор
  2. заказала всего лишь 2 позиции но их неоказалось на складе. обидно хотелось сразу их получить, но девушка оператор уверила что будут через 2 дня, пришлось ждать((
    16 черв. 2015, Оксана

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України