• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Етика Зошити 5 клас НУШ

2 шт.

на сторінці

2 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Етика Зошити 5 клас НУШ

 

Навчальний предмет «Етика» є обов’язковою складовою НУШ програми. Цей курс формує світогляд та виховує в учнів загальнолюдські цінності. Моральні правила та настанови змінюються з плином часу, ось чому сучасні посібники є надзвичайно актуальними.

 

Робочий зошит етика 5 клас нуш купити можна й для самостійного опрацювання, адже вивчаючи цей предмет школярі усвідомлюють свою та  унікальність  інших людей, розмежовують поняття «добро-зло», виявляють людяність, стриманість, справедливість.

 

Методистами з багаторічним стажем розроблена програма, згідно з якою надруковані робочі зошити та підручники.

 

 Робочий зошит Ашортіа, Мелещенко («Оріон») містить багато цікавих завдань і питань, які учні вирішуватимуть самостійно й колективно. Різноманітні рубрики з героями Альфою і Бетою стимулюватимуть роздуми п’ятикласників над думками видатних людей, життєвими ситуаціями тощо. На сторінках посібника Ви можете знайти QR-коди, за яким знаходяться посилання на відео. Навчальні відеоматеріали обговорюються учнями. Все це допомагає школярам не лише висловити власну думку, а й вміти її ввічливо відстояти.

 

 Поточне та підсумкове оцінювання можна сміливо проводити завдяки зошиту «Етика» О. Данилевська («Літера»). У ньому вміщено 30 уроків за 4 розділами. Кожен урок містить навчальні ігри, тематичні головоломки, які учні можуть вирішувати у групах та самостійно, це демонструє наскільки добре учні та учениці засвоїли матеріал. Контрольні роботи представлені у двох варіантах. Завдання представлені у вигляді питань відкритого типу, встановлення відповідностей та написання власних суджень.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України