• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Довідники школяра

Позиції 1 з 12 з 190

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 190

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Навчання в умовах сучасної школи передбачає розуміння і знання тем з найрізноманітніших дисциплін,які мають значну кількість термінів, дат, формул. Спеціальні посібники допомагають засвоїти кожний розділ програми. Шкільні довідники – сучасне видання, яке укладено відповідно до навчальної програми і вимог Міністерства освіти. Вони можуть створюватися для кожної окремої дисципліни, а можуть об`єднувати в собі знання з різних дисциплін.

Переваги довідників:

• Це найбільш повний навчальний посібник.

• Універсальність;

• Стислий і доступний виклад найнеобхіднішої інформації;

• Видання доповнено таблицями, статистичними даними, ілюстраціями для кращого розуміння інформації і тренування зорової пам`яті.

Посібники, які можуть допомогти у навчанні:

1. Великий довідник школяра поєднує в собі найбільш цінну і важливу інформацію для учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл. Матеріали стануть у пригоді під час виконання домашніх завдань, підготовки до контрольних робіт і ЗНО. Видання може містити матеріали, які полегшують запам`ятовування. Посібник незамінний, коли потрібно в найкоротші терміни повторити значний обсяг навчального матеріалу.  

Ця справжня міні бібліотека всіх знань під одною обкладинкою. Видання замінює десятки спеціалізованих довідників і посібників. У книзі зібрані найцікавіші факти по гуманітарним і точним наукам. Книгу можна використовувати для навчання у школі та саморозвитку.

2. Українська мова, література довідник може знадобитись під час вивчення нового матеріалу,написанні творів, рефератів та інших письмових робіт. Він розділений на 2 частини, під час роботи з кожною із них учні закріплять свої знання з української мови та літератури, познайомляться з теорією та завданнями для самоперевірки.

3. Навчально-практичний довідник школяра створений з урахуванням чинної програми. Посібник орієнтований на широке коло читачів. Видання містить необхідну інформацію для вивчення кожної теми. Школярі зможуть перевірити свої знання на практиці та проаналізувати помилки.

Під час навчання у школі учні можуть використовувати додаткову літературу для кращого засвоювання навчального матеріалу.

З цією методи учні можуть створити бібліотеку цінних для навчання книг. Довідник учня поєднує в собі переваги навчальної, довідкової і дидактичної літератури.

Це універсальне видання для учнів загальноосвітніх шкіл, батьків та абітурієнтів. Довідник чітко і коротко висвітлює всі основні розділи шкільного курсу окремого предмета, такого як історія, математика,біологія, хімія, українська мова та ін. Інформація систематизована і представлена у зручному компактному вигляді.

Відгуки про товар
 1. Дякуємо за посилку! Наш довідничок і решта зошитів прийшли вчасно! Все в потрібній кількості, як і домовлялися.
  2 квіт. 2018, Маша
 2. Гарний довідник, дитина навіть до олімпіад з ним готується. Класний магазин, замовлятиму ще!
  15 лют. 2018, Олександр (м.Київ)
 3. второй раз заказала у этого магазина, довольно быстро и доступно. рекомендую!
  19 січ. 2016, Света
 4. Спасибо за отличную работу! Связались со мной в течении 5 минут после заказа. Качество товара на высоком уровне. Доставка в срок
  19 січ. 2016, Марина
 5. Замовила на сайті чудовий довідник. Довідник просто ідеально підходить для всіх абітурієнтів, які здають іспити та ЗНО, матеріал викладений за весь курс біології починаючи з 6-го класу. Дякую дівчині яка мені його запропонувала.
  18 черв. 2015, Олена
 6. Дуже цікава та корисна серія довідників, як для школярів так і для студентів, багато корисної інформації. Купила для себе, залишилася задоволеною.
  12 черв. 2015, Ольга

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України