• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Самовчитель з англійської мови

Позиції 1 з 12 з 28

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 28

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Англійська мовна займає значну частину сучасного життя. Вона не тільки є найпоширенішою мовою спілкування, але й допоможе покращити своє кар’єрне положення. Але, часто трапляється ситуація, що людина не має можливості відвідувати спеціальні курси або найняти репетитора. То як вивчити англійську мову самостійно, щоб дійсно досягнути видимих результатів?

 

Насправді, головне – визначитися для себе, для чого Ви вирішили вчити англійську мову, а потім вирішити ще одне головне питання – придбати якісний англійський самовчитель.

 

Серед великого розмаїття такої спеціальної літератури, важливе місце посідає англійська мова самовчитель, який пропонує опанувати бажане за 30 днів. Звичайно, завдання непросте, але цілком можливе. Проте такі видання дають поверхневі знання, більше орієнтуючись на розмовну побутову лексику. такі видання йдуть з додатком – диском, за допомогою якого краще поставити правильну англійську вимов, адже на ньому представлені озвучені матеріали.

 

Вивчити англійську мову самостійно можна навіть за кермом власного авто з спеціальними книгами та відповідними дисками для зручності. такий спосіб зекономить час учня та зробить навчання цікавим. Аудіо англійська представить лексику, діалоги, багато додаткового лінгвістичного і країнознавчого матеріалу.

 

Є також можливість придбати самовчитель англійської мови, розрахований на більш довгий період навчання. Такий підручник допоможе осягнути не лише побутову лексику, але й граматичні правила та особливості, а також закріпити набуті знання шляхом виконання відповідних вправ. Автори також створили проекти для вивчення мови за 5 хвилин на день або 4 тижні. та термін в даному випадку не важливий, головне – прагнення досягти успіху ті продемонструвати набуті знання в процесі комунікації як в усній, так і в письмовій формах.

 

А для більш активного знайомства з правилами ведення бесіди, основними виразами та кліше у нагоді стане розмовник українсько- англійський. Як не дивно, але саме англійський розмовник є джерелом великої кількості корисної інформації для того, хто прагне опанувати мову. Окрім простих слів, діалогів та розмовних штампів, там можна знайти поздоровлення та побажання до свят, умовні позначення, дорожні знаки і т.д.

 

Тож, головне мати бажання вивчити мову, а самовчитель англійської мови можна знайти у відповідному книжковому магазині.

Відгуки про товар
 1. Давно с этим сайтом сотрудничаю. Заказываю с предоплатой на карту. удобно и экономит кучу времени. Данный курс понравился. Очень хорошее аудио дополнение
  6 трав. 2018, Олег К.
 2. решил возобновить английский, посоветовали мне это самоучитель за рулем т.к. я постоянно в камандеровках то это для меня. Впринципе содержание диска неплохое.
  8 лип. 2015, Николай
 3. Замовляли на цьому сайті самовчитель англійської мови. Дуже приємні дівчата, передзвонили, порадили. Вислухали всі мої бажання щодо самовчителя і порадили оптимальний варіант, навіть не той, що я спочатку збиралась придбати. Тепер, якщо щось треба, шукаю виключно на bookletka.com
  14 черв. 2015, Інна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України