• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Основи здоров’я 1 клас Зошити

3 шт.

на сторінці

3 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Збереження життя та здоров’я дітей – головне завдання всіх дорослих. Саме тому дисципліна «Основи здоров’я» займає важливе місце в шкільній навчальній програмі. Шукаючи в інтернет-магазині «Буклетка» підручник з цього предмету, не забудьте також купити зошити основи здоров'я для 1 класу за новою програмою.

У нас можна знайти декілька їх варіантів. Залежно від того, на якій мові проходитиме викладання предмету, ви можете придбати посібник на українській або на російській мові. Будь який робочий зошит з основ здоров'я 1 клас, нова програма, відповідає певному підручнику. Всі теми і завдання в них співпадають. Тому будьте уважні під час вибору.

Робочий зошит «Основи здоров’я» Діптан допоможе якісно організувати роботу дітей. Він містить правила особистої безпеки, спілкування, поводження в різних місцях та ситуаціях. Завдяки цьому зошиту, малюкові відкриються секрети правильного харчування, правила догляду за своїм тілом та боротьби з інфекціями. Він зрозуміє навіщо людині потрібні фізичні вправи.

Заслуговує на увагу «Основи здоров’я» 1 клас Бех, зошит-практикум, який являється частиною навчально-методичного комплекту і повністю відповідає підручнику Бех. Він містить безліч цікавих вправ та завдань, які навчать учня 1 класу цінувати й берегти своє життя.

Дізнатися, як правильно вести здоровий спосіб життя першокласникам допоможе зошит «Основи здоров'я» 1 клас Гнатюк. Він містить багато вправ, цікавих завдань, та передбачає різноманітну творчу роботу дитини. Посібник розроблений за новою програмою і повністю відповідає однойменному підручнику автора. Всі завдання засновані на життєвому досвіді учнів 1 класу.

Для того, щоб перевірити свої знання з основ здоров’я, малюк може використовувати відривні картки із завданнями для першокласників. Така форма самоперевірки дитини дозволить їй закріпити вивчений матеріал та сприятиме формуванню своєї самооцінки.

Швидко перевірити рівень знань та міцність засвоєння програмового матеріалу першокласників учитель зможе, використовуючи зошит «Основи здоров’я. Тестові завдання». Як і в будь яких звичайних тестах, дитина повинна вибрати правильну відповідь серед декількох запропонованих. Оскільки основна частина відповідей виконана в картинках, малюку дуже легко вибрати, обвести кружечком і запам’ятати потрібний варіант.

В «Буклетці» також можна знайти різноманітні посібники з основ здоров’я авторів Хитрої, Федієнко, Жадан, Будної.

Вибирайте той зошит, який вам найбільше підходить.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України