• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Українська література 5 клас Зошити НУШ

Позиції 1 з 12 з 13

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 13

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Українська література 5 клас Зошити НУШ

 

На уроках української літератури робочі зошити 5 клас нуш на друкованій основі є невід’ємною складовою навчального процесу, адже він покликаний допомогти систематизувати отримані знання та перевірити їх рівень засвоєння. Їх використання значно економить час як вчителя при підготовці, так і учня при виконанні завдань.

 

Будь-який робочий зошит 2022 відповідає модельній програмі і містить завдання на опрацювання тем підручника. Тут представлені різні форми роботи для аналізу художніх творів. Друковані зошити можуть бути укладені відповідно до певного підручника або містити запитання за навчальними програмами.

 

Для контролю навчальних досягнень можуть бути використані посібники таких видів:


✓ зошит для контрольних робіт – різнорівневі завдання за двома варіантами із питаннями закритої і відкритої форми. О. Авраменко окрему увагу приділяє написанню контрольних творів, які прямо чи опосередковано встановлюють зв’язок української літератури з реальним життям та навчають висловлювати власні думки, оформлюючи їх у грамотний текст.


✓ діагностичні роботи – підсумкове оцінювання знань з компетентнісно орієнтованими завданнями. Однією із форм діагностувальних робіт є літературний диктант, який дає змогу п’ятикласникам систематизувати та узагальнити виучуване.

 

✓ зошит моїх досягнень – приклад формувального оцінювання, запозичений із фінської шкільної системи, який передбачає самооцінювання, взаємооцінювання. Т. Яценко у своєму посібнику поряд із тестами подає творчі вправи, що допомагають сформувати читацьку компетентність та розвити креативність на уроках літератури.


✓ контроль результатів навчання – призначений для поточного, тематичного, семестрового оцінювання. В. Заболотний пропонує зошит із системою завдань, подібних до ЗНО. Тести перевіряють опанування учнями фактичних понять.


Купити робочий зошит українська література 5 клас буде гарною ідеєю не тільки учня, а й для вчителя, оскільки таким чином можна урізноманітнити стандартні уроки різними формами роботи. Це не тільки сприятиме зацікавленості навчальним предметом, а й значно спростить пошук доцільних методів роботи із художніми творами.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України