• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

3 клас

Позиції 1 з 12 з 138

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 138

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Методичні рекомендації для вчителів 3 класів.

 

Кожний вчитель в процесі навчання дітей має користуватись методичною літературою, яка допоможе здійснити правильну постановку викладання предметів, виділити головний матеріал, який потрібно дати учням, та структурувати урок. Тому методичні рекомендації 3 клас в 2018-2019 роках – потрібна річ в бібліотеці кожного вчителя.

 

Особлива увага на сьогоднішній день в закладах освіти прикута до планування. Кожний вчитель і викладач повинні здійснювати розбиття уроків відповідно до дати викладання, що втілюється у календарному плануванні на основі встановленої програми. Таке календарне планування 3 клас відповідно до нової програми значно спрощує орієнтацію стосовно того, який матеріал потрібно давати учням, та як правильно заповнити журнал теоретичного навчання.

 

Не менш важливими у роботі вчителя в 3 класі є плани-конспекти уроків. Математика, природознавство, українська мова, читання, інформатика та уроки духовності неможливі без чіткої постановки уроку і необхідного матеріалу для його викладення. Це означає, що у кожного вчителя повинні бути власні конспекти на кожний урок. І для того, щоб спрости викладачу роботу, можна купити конспекти уроків  3 клас, а не розроблювати їх самостійно.

 

Розробки уроків 3 клас нова програма мають посідати окреме місце у методичній скарбничці вчителя. Постановка мети і задач уроку, мотивація та хід уроку, які містяться в такому матеріалі зможуть правильно скерувати учителя в процесі викладання матеріалу, передбаченого програмою початкової школи. В цих розробках запропоновані методи навчання, в тому числі інтерактивні, застосування яких здатне спровокувати активність учнів та їх цікавість до уроку.

 

Окрім конспектів, календарних планів, методичних розробок уроків та рекомендацій вчителям на сторінках Bookletka.com ви зможете відшукати ще більше корисної інформації.

 

Тут присутні:

- завдання на логіку;

- рекомендації до підготовки позаурочних заходів;

- робочі зошити;

- правила української мови та диктанти;

- помічник для вивчення таблиці множення;

- електронний конструктор уроків;

- цікаві загадки та скоромовки;

- матеріали для індивідуального спілкування;

- тести чи питання для контролю;

- та інше.

У нас на сайті ви відшукаєте для себе багато корисних та цікавих посібників для вчителів за цінами видавництв. Доставака здійснюються у міста Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Київ і по всій території України.

 

Щоб учням було цікаво на уроках, потрібно постійно вдосконалювати свої знання та викладання, користуючись додатковою та методичною літературою.

Відгуки про товар
  1. Люблю цей сайт. Методична література широко представлена. Чого немає, дівчата замовлять. Вчасно все відправляють. Однозначно рекомендую
    15 бер. 2020, Валентина Степанівна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України