• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Математика 11 клас Підручники

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Математика 11 клас Підручники

11 клас є чи не одним з найвідповідальніших років навчання. Майбутні іспити вимагають комплексної підготовки з багатьох предметів. Математика не є виключенням. У зв’язку з недавніми змінами у навчальній програмі для учнів 10-11 класів, не всі шкільні бібліотеки мають достатнє забезпечення підручниками, що відповідають чинній програмі. У батьків виникає потреба підручник математика 11 клас купити самостійно. В цьому вам допоможе наш інтернет-магазин Буклетка, в якому ви знайдете всі необхідні підручники.

Математика 11 клас підручник 2019 укладений згідно із сучасними поглядами науковців на навчальний процес. Учень не є пасивним об’єктом в навчанні, а активним учасником. На перше місце за новою програмою висувається реалізація різноманітних компетентностей, а не лише математичної.

Відповідно до профілізації в старшій школі математика викладається за рівнем стандарту і включає в себе два курси – алгебру та початки аналізу і геометрію. Метою навчання математики на цьому рівні є навчити основним навичкам застосування математики, розвитку математичного мислення.

На сьогодні лише декілька підручників користуються попитом у вчителів, завдяки блискучій роботі авторів-педагогів, це посібники фахових видавництв, таких як Ранок, Генеза, Освіта, Гімназія, Оріон.

Математика 11 клас рівень стандарту підручник автора Є.Нелін написаний доступною мовою. Основний матеріал, який мають засвоїти учні подається у вигляді таблиць. Для тих, хто важко сприймає узагальнені таблиці, є розгорнуте висвітлення кожної теми. Щоб навчити школярів не лише наслідувати аналогічний приклад при розв’язанні задач, автор подає коментар до кожної дії, тим самим досягається розуміння логіки розв’язання.

 В своєму підручнику з математики для 11 класу  Г. Бевз на початку кожного розділу окрім змісту подає коротку мотивацію вивчення матеріалу українською і англійською мовами. Загалом у виданні висвітлено такі теми:

  • Показникові та логарифмічні функції;
  • Інтеграл та його застосування;
  • Елементи теорії ймовірностей та математичної статистики;
  • Многогранники;
  • Тіла обертання.

 Підручник вдало ілюстрований і не перевантажений зайвою наочністю. Рубрика «Історичні відомості» реалізує міжпредметні зв’язки і містить цікаві доповнення до основного матеріалу. Автор подбав про якісну підготовку учнів до іспитів і включив до книги завдання, які пропонувалися на ЗНО в попередні роки.

Отож, будемо раді вам допомогти придбати математика 11 клас підручники нова програма. Ми пропонуємо широкий вибір літератури, гнучку систему знижок і зручну доставку в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Маріуполь, Чернівці, Хмельницький, Ужгород та інші міста і села України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України