• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

ЗНО Біологія

Позиції 1 з 12 з 17

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 17

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

ЗНО біологія 2024 – купити в інтернет-книгарні Буклетка


Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) є системою тестування для учнів 11 класів та випускників шкіл, проводиться в Україні щорічно з метою визначення рівня знань і компетентностей учнів з певних предметах, у даному випадку з біології.

 

ЗНО проводиться в формі тестування, це означає, що учасники відповідають на питання, які мають один або декілька правильних варіантів відповідей. Тести складаються з визначеної заздалегідь кількості питань з предметів, які обирає учень. На даний момент оцінювання проводяться з таких предметів, як українська мова та література, математика, історія України, англійська мова, фізика, хімія, біологія, географія та інші.

 

Результати використовуються як один з критеріїв при вступі до вищих навчальних закладів України, а також при наборі кращих учнів до класів у школах з поглибленим вивченням певних предметів.

 

Дане оцінювання є важливою складовою системи освіти в Україні, оскільки дозволяє оцінити знання учнів та забезпечити об’єктивність при вступі до вищих навчальних закладів.

 

ЗНО біологія – посібники для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

 

Важливість проведення ЗНО з біології.

 

Воно має важливе значення для системи освіти в Україні та для самого суспільства в цілому.

 

✔ Оцінка знань та компетентностей: дозволяє оцінити знання та навички учнів з цього предмету на рівні вищої школи. Це допомагає установити об'єктивність при відборі кандидатів на вступ до вищих навчальних закладів, де біологія є важливою складовою в багатьох спеціальностях.

 

✔ Виявлення тенденцій та проблем: дає змогу виявити тенденції та проблеми в системі освіти, пов'язані з недостатнім рівнем знань учнів. Це сприяє вдосконаленню методів навчання та розробки нових підходів до викладання біології.

 

✔ Заохочення до вивчення предмету: заохочує учнів до вивчення дисципліни та розвитку інтересу до цієї науки в цілому. Біологія є важливою складовою науки та технології, яка відіграє важливу роль в розвитку суспільства, тому її вивчення має великий потенціал для майбутнього учнів і розвитку нації в цілому.

 

Тестові завдання для ЗНО з біології, придбати дешево з доставкоюНеобхідність виконання тестових завдань для підготовки до іспитів.

 

Виконання тестових завдань є важливою складовою підготовки до іспитів, у тому числі і до ЗНО. Ось декілька причин, чому їхнє виконання є корисним:

 

✍ Ознайомлення з форматом тестів: допомагає учням ознайомитися з форматом завдань, які вони можуть зустріти на іспиті. Це дозволяє розуміти, які типи завдань будуть запропоновані, які питання можуть бути поставлені, та яким чином відповіді повинні бути сформульовані й структуровані.


✍ Оцінка рівня знань: допомагає оцінити свій рівень знань з конкретного предмету. При виконанні тестів учні бачать свої помилки, розуміють, де вони допустили помилку, та відшліфовують свої знання.

 

✍ Підготовка до реального іспиту: дозволяє практикуватися у виконанні завдань, які можуть бути запропоновані на реальному іспиті. Це дозволяє зменшити стрес та підготуватися до важливого тестування.

 

✍ Вдосконалення навичок: допомагає вдосконалювати навички в розв'язанні тестових завдань. Можна навчитися швидко знаходити правильні відповіді та підвищити ефективність процесу виконання завдань.

 

Отже, виконання тестових завдань є важливою складовою підготовки до іспитів. Це допомагає учням ознайомитися з форматом тестів, оцінити свій рівень знань, підготуватися до реального іспиту та вдосконалити свої предметні компетенції.

 

Тренажер для ЗНО з біології недорого, замовити онлайн

 

Навчально-методична література, яка допомагає підготуватися до ЗНО.

 

Для підготовки до ЗНО з біології можна використовувати різноманітну навчально-методичну літературу, серед якої варто виділити такі види матеріалів:

 

• ЗНО 2024 Біологія Довідник. Автор: Соболь В.І. Видавництво: Абетка.

• ЗНО 2024 Біологія Збірник тестових завдань. Автор: Соболь В.І. Видавництво: Абетка.

• ЗНО 2024 Біологія в таблицях і схемах. Автор: Іван Барна. Видавництво: Підручники і Посібники.

• ЗНО 2024 Комплексна підготовка. Біологія Генеза Автор: Костильов О.В. Жгут О.А. Видавництво: Генеза.

• ЗНО 2024 Біологія Комплексне видання. Автор: Біда О.А., Ілюха О.В. Видавництво: Літера.

• Біологія ЗНО 2024 Тренажер. Автор: Барна І. Видавництво: Підручники і  Посібники.

 

Які навчально-методичні матеріали можна придбати в книгарні Bookletka, щоб успішно здати ЗНО з біології?


➤ Комплексні видання - це видання, які містять теоретичний матеріал, вправи та тестові завдання, а також практичні завдання, які дозволяють підготуватися до оцінювання комплексно.

 

➤ Тестові завдання -  містять тестові завдання, подібні до тих, які можуть бути запропоновані на іспиті. Вони дозволяють учням практикуватися у виконанні різних типів тестових завдань та вчитися ефективно розв'язувати їх.

 

➤ Таблиці і схеми - допомагають зрозуміти теоретичний матеріал за допомогою зручних графічних зображень, що дозволяє запам'ятати тему легше та ефективніше.

 

➤ Підручники - це основне джерело знань, ця книжка містить теоретичний матеріал, необхідний для виконання тестових завдань.

 

➤ Посібники - література, яка містять розбір практичних завдань, що можуть бути запропоновані на іспиті. Посібник допомагає зрозуміти, як правильно формулювати відповіді та дотримуватися правил оформлення екзаменаційних робіт.


➤ Тренажери - це матеріали, в яких є вправи та тестові завдання, які дозволяють практикуватися у виконанні різних типів завдань та вчитися ефективно розв'язувати їх.

 

➤ Довідники – така книга містять короткі визначення термінів та понять, що дозволяє швидко зорієнтуватися в матеріалі та не втрачати час на додатковий пошук інформації.

 

➤ Інтерактивні матеріали (аудіо, фото, відео) - файли, які подаються в зручному для сприйняття форматі у вигляді зображення або відео. Це дозволяє зрозуміти складний матеріал та запам'ятати його ефективніше.

 

Успішна підготовка до ЗНО з біології передбачає використання різних видів навчально-методичних матеріалів, що дозволяє підготуватися до іспиту комплексно та ефективно. Купити необхідну навчально-методичну літературу по темам біології можна в онлайн-книгарні Буклетка.

Відгуки про товар
 1. Дякую магазину за швидку доставку та приємні ціни.
  13 лют. 2020, Ірина
 2. Доброго дня, другий рік поспіль здаю ЗНО, біологія дається мені не легко, але ця книжка нічого не міняє, мені не подобається її написання, все дуже заплутано. Невже так важко полегшити дітям життя, розкласти все по коміркам, а не в розид. Просто жахливо, читаєш і все в перемішку. Якби я знала не куляла б її. Дуже шкода що освіта не дбає про полегшення піготовки для дітей
  28 лют. 2017, Анна
 3. Замовила на сайті чудовий довідник. Довідник просто ідеально підходить для всіх абітурієнтів, які здають іспити та ЗНО, матеріал викладений за весь курс біології починаючи з 6-го класу. Дякую дівчині яка мені його запропонувала.
  18 черв. 2015, Олена

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України