• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Українська мова 6 клас Зошити НУШ

Позиції 1 з 12 з 31

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 31

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Українська мова 6 клас Зошити НУШ купити


У зв’язку із впровадженням НУШ програми у 6 клас, з’явилася потреба у нових посібниках. Оновлені зошити та підручники мають принципово інший підхід до подачі нової інформації та перевірки її засвоєння учнями.

 

Українська мова 2023 року викладається з урахуванням змін, внесених мовознавцями до чинного Правопису. Теми, що вивчаються мають бути обрані та укладені за обраною модельною програмою. Наразі існує 2 види програм, які класифіковані за їх авторами:


• Голуб, Горошкіна

• Заболотний

 

Їх об’єднує компетентнісний підхід до викладання мови, виховання ціннісного ставлення до державної мови тощо.

Робочий зошит стане незамінним помічником у великому об’ємі нової інформації. Саме він допоможе систематизувати отримані знання з пояснень вчителя або параграфу підручника.

 

Ткачук (вид-ва «Богдан») є одним з найпопулярніших авторів, оскільки саме його видання містить достатню кількість вправ, щоб опрацювати навіть найскладнішу граматичну категорію.

 

Посібники Авраменко користуються попитом в учнів всіх класів. Його зошит для контрольних робіт містить всі необхідні завдання для оцінки рівня знань шестикласників. Переважно там подані тестові завдання та написання творчих робіт.

 

Контроль результатів навчання можна проводити  використовуючи діагностичні роботи. Купити такий зошит буде гарною ідеєю, оскільки перед виконанням контрольної роботи, можна самостійно з’ясувати, які теми незасвоєні, і пропрацювати їх.

 

На допомогу вчителю видавництво Основа видає посібник Усі діагностувальні роботи. Українська мова. 6 клас, що дає змогу проводити усі види оцінювання за варіантами, робити самооцінювання.

 

Особливе місце у діагностиці займає бліцоцінювання, яке може бути використане на різних етапах уроку. Використання таких посібників значно економлять час вчителя при підготовці та проведенні уроків й дозволяє проаналізувати та скоригувати знання учнів. Картки оформлені так, що їх зручно скопіювати та розмножити.

 

Додатково, як на уроці, так і вдома, активно використовують тренажер з правопису Заболотного, що сприяє підвищенню рівня знань шестикласників.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України