• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Психологія підручники

2 шт.

на сторінці

2 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Якщо своєю професією Ви обрали психологію, будьте готові до того, що Вам доведеться багато часу проводити за книгами. Важко надавати розумні поради, допомагати людям вирішувати складні життєві ситуації, не володіючи знаннями в області психології. Отримати потрібні знання Вам допоможе відповідний підручник Психології для вузів, купити який можна в магазині «Буклетка» за вигідною ціною.

Кожна робота фахівця з особистістю будь-якого віку повинна починатися з психодіагностики. Якими моральними цінностями володіє людина, на якому рівні її розвиток та інтелект? Ці та інші питання можна легко з’ясувати, користуючись допомогою посібника Галян І. «Психодіагностика» Для успішної роботи з людьми, фахівець обов’язково повинен знати психологічні особливості розвитку людини від народження і до самого кінця її життя. Як розвивається психіка людини, з якими віковими кризами їй доводиться стикатися, як перебороти труднощі та стресові стани? Якнайкраще розібратися в складних життєвих ситуаціях допоможуть корисні посібники Савчина. Вікова та педадогічна психологія, підручник, який дасть вичерпні відповіді на багато хвилюючих питань. На полицях нашого магазину можна знайти книги, які вивчають досконально певний розділ психології, як науки: загальна, педагогічна, практична, дитяча, вікова, експериментальна, психологія релігії, особистості, сексуальності, тощо.

Книга «Педагогічна психологія» Савчин ознайомить читачів з історією розвитку педагогічної психології в Україні та світі, дасть корисні поради, як здійснювати управління психічним розвитком школярів, як діяти у разі неадекватної поведінки учня. Вона навчить учителів адаптуватися до своєї професійної діяльності, пояснить, чому виникає професійне вигоряння, та як йому запобігти. Всім бажаючим збагатити свою мовну культуру під час ділового спілкування стане в нагоді книга Степанова О., Фіцули М. «Основи психології». Підручник містить багато цікавого матеріалу з формування мовної компетенції. Він призначений, не тільки для студентів, а й для всіх бажаючих вдосконалювати свої набуті знання.

«Конфліктологія та теорія переговорів» навчить Вас правильно вести свій бізнес з іноземними партнерами, уникати конфліктів, або легко їх вирішувати.

В інтернет-магазині «Буклетка» можна купити книгу, яка стала настільною майже для всіх психологів та багатьох звичайних людей. Це - "Язык телодвижений" Аллана Піза. Прочитавши її, Ви навчитеся розпізнавати думки співрозмовника всього тільки за одним жестом, або рухом очей. У нас Ви зможете придбати літературу з психології, яка допоможе Вам як у навчанні, так і в подальшій роботі.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України