• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Література для вихователів ДНЗ

Позиції 1 з 12 з 442

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 442

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Вихователь – це важка праця. Кожен знає, що мати справу з дітками - це не завжди сміх та радість. Це і складності, і сльози, але справжній вихователь, вчитель від Бога, буде намагатися дати усе вихованцям, аби вони почували себе добре та гідно. Тому потрібно не лише покладатися на власну інтуїцію та знання, а й застосовувати сучасні методики та літературу.

 

Кожен вихователь знає, що лише правильний підхід до дитини здатний відкрити особливі таланти, навчити поваги до літніх людей, сприяти розвитку самої особистості. У нашому інтернет-магазині, Ви зможете знайти усе необхідне для виховання і роботи з дітьми дошкільного віку. А саме:

• конспекти занять в ДНЗ;

• підручники для вихователів ДНЗ;

• методична література для вихователів ДНЗ та багато іншого.

 

Всі вихователі на нашому сайті зможуть знайти потрібну їм літературу для подальшого навчального процесу. Методична література для вихователів ДНЗ, містить не тільки поради і загальні рекомендації стосовно виховання і навчання людей, а й спонукає тому, що Ви навчитесь правильно і без ускладнень виховувати дитину.

 

 Літературою представленою на нашому порталі користуються дитячі садки, інші дошкільні заклади і звичайно ж батьки, які намагаються зрозуміти дитину, навчити її гарним манерам.

 

Стосовно конспектів для вихователів ДНЗ, ми можемо впевнено сказати, що саме наш інтернет-магазин надає великій вибір подібної літератури. Всі підручники, лекції, конспекти Ви можете придбати саме тут. Як багато можна сказати про розвиток дитини…Які в неї потреби, чим вона займається, яким речам вона приділяє більшу увагу, а яким ні. Знаєте саме вихователі і батьки мають на це великий вплив. У нас є багато літератури для вихователів ДНЗ. Наприклад:

 

• Базова програма «Я у світі»

 

• Дошкільникам про професії

 

• Повний курс англійської мови в ДНЗ

 

• Хрестоматія для читання дітям

 

• Казки про природу для дошкільнят

 

• Усі розробки ігор та вправ та багато іншого. Деякі хлопчики та дівчатка розвиваються швидше ніж всі інші, тому у нашому інтернет-магазині є багато літератури для більш старших діток, для тих діток, які вже намагаються читати, вже трішки рахують і мають здібності до іноземних мов.

 

Наш інтернет-магазин – унікальний, тому що він зосереджує у собі багато літератури, підручників, конспектів, які підійдуть до кожної дитини. Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина стала унікальною, мала гарні знання, розвивалася в різних сферах, Ви повинні нею займатися і приділяти їй увагу. Наш інтернет-магазин допоможе Вам у цьому. Замовляйте підручники і навчайтеся з дітками разом!

Відгуки про товар
 1. С тех пор как купила это пособие стало намного проще делать план
  Спасибо
  14 бер. 2020, Илона
 2. Очень часто покупаю здесь книги. Знаю, что не подведут!
  25 квіт. 2018, Тома
 3. Уже не первый раз заказываю литературу на этом сайте. Никогда не было проблем ни с наличием, ни с доставкой. Очень довольна работой этого магазина
  4 бер. 2018, Мария К.

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України