• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 3 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 477

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 477

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Навчання третьокласників в умовах реформи шкільництва.

 

  З 2018 року в Україні запроваджено реформу шкільництва під егідою МОН. Вона отримала назву Нова Українська школа й передбачає докорінні зміни в системі освіти. Її ціль – створити сучасну школу, яка б надавала якісні знання дітям й всесторонньо розвивала їх, допомагаючи знайти своє місце в суспільстві. Одне із завдань реформи полягає у вихованні самостійних громадян, здатних креативно і критично мислити, приймати важливі рішення та нести за них відповідальність.

 

  НУШ багато уваги приділяє розвитку учнів, набуттю ними предметних компетенцій, знань та вмінь, які вони будуть спроможні активно використовувати на практиці. «Навчання через практику» – це один з основних постулатів програми. Саме так школярі навчаться здобувати нові та розвивати уже набуті знання, самовдосконалюватися й підвищувати рівень своєї кваліфікації. Їх привчають до саморозвитку, самоосвіти та самоконтролю.

 

  Якісне навчання третьокласників можливе тільки за підтримки ефективної спеціалізованої навчально-методичної літератури. В процесі реформи були створені друковані й електронні навчальні матеріали та різноманітні посібники. Для широкого загалу відкритий онлайн доступ до інтернет-ресурсів, інтерактивних проектів, фото, відео і аудіофайлів. Візуалізація процесу навчання вкрай важлива інновація, яка полегшує сприйняття й освоєння інформації, а онлайн доступ забезпечує можливість дистанційного навчання, що надзвичайно актуально в умовах сучасності.

 

Створена для дітей навчально-методична література повинна:

 

• Розвивати предметні знання навики і навички.

• Формувати та оновлювати компетенції.

• Мотивувати учнів до навчання й пошуку нових знань.

• Приділяти увагу саморозвитку та самопідготовці.

• Приділяти увагу позакласній роботі та практичним заняттям.

• Формувати світогляд, креативне і критичне мислення.

• Навчати громадянській свідомості, праву вільного вибору.

• Прививати норми соціальної поведінки та законності.

• Розвивати позитивні людські якості.

• Навчати правовій, економічній, екологічній і соціальній обізнаності.

 

  Таким чином, вивчаючи шкільні предмети,третьокласники зможуть здобути не тільки якісні предметні компетенції, але й отримати весь спектр знань, необхідних для їхнього формування як особистості й громадянина.

 

Незамінний посібник українського третьокласника.

 

  В молодших класах учні тільки ознайомлюються з основними дисциплінами, вони освоюють загальну інформацію з різноманітних предметів, вивчають доволі прості і легкі теми, але надзвичайно важливі для подальшого розвитку й переходу на наступний рівень навчання. Наприклад, 3 клас навчання для багатьох учнів став основоположним в плані виокремлення улюблених і початком відсторонення від складних за розумінням предметів. Цей процес потребує педагогічного втручання, з метою покращення ставлення дитини до дисциплін, які їй даються важче за інші.

 

  Щоб досягти цієї мети потрібно організувати навчання без примусу та нудних завдань. Тут на допомогу прийдуть зошити – навчально-методичні посібники. Вони здатні систематизувати та практично засвоїти учбовий матеріал. Їх створюють у відповідності до вимог Міністерства освіти і науки та в рамках планів реформи в освітній галузі. По кожному предмету існують спеціалізовані книги, які встигли на практиці показати свою високу ефективність.

 

  Деякі види посібників здатні проводити предметне оцінювання з дисциплін, що вивчаються третьокласниками. Вони будуть незамінні на уроках в школі, позакласних та дистанційних заняттях.

 

  Діагностичні роботи можуть використовуватися як інструмент самостійної та педагогічної перевірки успішності школяра. Вони мають індивідуальні завдання різного рівня складності.

 

  Є книги, які пропонують виконувати тестові роботи задля підвищення рівня знань. Завдяки їм третьокласники демонструють набуті компетенції та їх якості. Педагоги слідкують за цим та аналізують ефективність навчання.

 

  Відривні картки і експрес картки будуть найкращим інструментом для організації самостійної роботи. Вони містять спеціальні завдання на виконання яких відводиться до 10 хв часу.

 

В інтернет-книгарні Буклетка можна купити наступні посібники:

 

• Математика.

• Мистецтво.

• Дизайн і технології.

• Інформатика.

• Я досліджую світ.

• Логіка.

• Читання.

• Мовлення.

• Українська мова.

• Англійська мова.

• Російська мова.

 

  Вони представлені в широкому асортименті різних популярних авторів.

 

  Робочий посібник для учня, це його незамінний помічник. В ньому містяться персональні навчально-методичні матеріали, які використовуються при виконанні домашніх завдань, в якості самоосвіти та самоконтролю. Також з ним може працювати вчитель на уроці, даючи на клас завдання для самостійного опрацювання. Він також знадобиться батькам, щоб вони змогли забезпечити якісне позакласне навчання своїм дітям. Таким чином, їм вдасться перевірити рівень їхніх знань, виявити та ліквідувати проблеми в навчанні, проконтролювати здобуття ними якісних нових знань.

 

  На третьому році навчання педагогічна практика поступово відходить від ігрових методів і впроваджує дослідницьку методику вивчення дисциплін. Дослідницькі колективні та індивідуальні роботи розширюють кругозір і через практику навчають новим знанням та навикам. Проте дитину слід заохотити до навчання і найкраще це зробити зацікавивши її без будь-якого примусу. Саме для цього й використовується ця навчально-методична література і саме тому, вона повинна володіти наступними характеристиками:

 

• Відкриття цікавої та пізнавальної інформації.

• Закріплення умінь та навичок.

• Повторення пройденого матеріалу.

• Інтернет-база даних.

• Інтерактивні матеріали.

• Інтегровані форми навчальної діяльності.

• Урахування вікових та психологічних особливостей школярів.

• Заохочення дітей до навчання й самоосвіти.

• Інтересні, актуальні та захоплюючі теми.

 

Володіючи такими якостями, посібники будуть в нагоді не тільки для освоєння предметних компетенцій, завдяки їм можна успішно проводити моніторинг навчальних досягнень третьокласників. Це буде можливо зробити як на уроці, так і в позаурочний час, вчителями або батьками.

 

Популярні видавництва та автори.

 

  Книжковий інтернет-магазин Буклетка володіє великим вибором навчально методичної літератури. Вона представлена в широкому асортименті книг різноманітних видавництв та популярних авторів. Одні матеріали спеціалізуються на закріпленні тем та розвитку компетенцій, інші здійснюють контроль знань і сприяють самоконтролю.

 

 1. Видавництво Ранок – створює друковані видання навчальної літератури. Співпрацює з друкарнями ЄС і США. Володіє партнерськими відносинами із Голівудом, зокрема зі студіями The Walt Disney Company і Pixar Animation Studios. В його команді присутні такі відомі автори, як: Скворцова /Большакова /Бібік /Іваниця / Рубля / Воскресенська / Сотникова /Доценко / Губарєва / Коваленко /Тагліна /Ураєва / Корнієнко /Гісь /.

 

  2. Видавництво Богдан – працює на освітній ниві більше 20 років. За цей час його стараннями створено безліч наукових та навчальних видань. Спеціалізується на друці посібників для вивчення англійської мови. Серед популярних авторів друкарні слід виділити: Чумарна /Будна /Варзацька /.

 

  3. Видавництво Підручники і Посібники – це державна друкарня, яка більше 20 років займається випуском навчально-методичних та наукових матеріалів для освітніх закладів по всій території України і за її межами. В її команду входять такі відомі автори: Кравцова / Козак / Корчевська /Жаркова / Заїка / Сапун / Савчук /.

 

  4. Видавництво Освіта – видавничий дім, який удостоєний безлічі нагород та відзнак за плідну працю на освітній ниві. Його навчальні, методичні та наукові книги достойні уваги, адже вони створюються такими іменитими авторами, як: Вашуленко / Коршунова / Калініченко / Бевз /Ломаковська /Лапшина /.

 

  5. Видавництво Генеза – друкарня започаткована в далекому 1992 році. Являючись одним з найстаріших видань, воно виступає новатором в галузі друку навчальних книг. Інноваційні методики у своїх працях використовують і його автори: Гільберг /Лишенко / Масол /Самонова /.

 

  6. Видавництво Грамота – працює з 2000 року. Його література відома своєю якістю, актуальністю та результативністю. Її вирізняє змістовне наповнення та наявність інтерактивних даних. Вона багато раз очолювала рейтинги Всеукраїнського конкурсу посібників. Над нею працюють талановиті та досвідчені автори: Захарійчук /Оляницька / Горбач /Беляєва /Андрусенко /Богданець-Білоскаленко /.

 

  7. Видавництво Літера – поліграфія відкрита в 2000 році. Її книги відрізняються чудовим художнім оформленням та бездоганною структурою. Інформація яку вони продукують завжди актуальна та сучасна. Вони затребувані в усіх закладах освіти, загалом було реалізовано понад 12 млн примірників! Серед відомих авторів друкарні слід відзначити: Іщенко /Логачевська /.

 

  8. Видавництво Алатон – поліграфія, яка більше 10 років наповнює український ринок високоякісною друкованою продукцією. Виробнича база використовує сучасне обладнання та передові методики друку, зокрема програму комп'ютерного верстування Aldus Pagemaker. Одним з найбільш відомих авторів друкарні є Воронцова /.

 

  9. Видавництво Оріон – в його арсеналі присутній практично весь спектр навчальних книг з усіх дисциплін, які вивчаються в освітніх закладах України. Вони декілька років поспіль отримують нагороди в державних конкурсах і мають гриф МОН. За це поліграфія завдячує талановитим авторам: Пономарьова /Грущинська / Листопад /.

 

  В інтернет книгарні Буклетка можна придбати будь-яку навчально-методичну літературу оптом і в роздріб. Тут можна замовити тираж друкованої продукції будь-якого об’єму з доставкою в усі регіони України.

 

  Книгарня дотримується лояльної цінової політики, також в ній працює дієва система лояльності, котра передбачає суттєві знижки й акції. Завдяки цьому можна заощадити значні кошти готуючи дитину до нового навчального року. Гуртові та постійні покупці отримують індивідуальні пропозиції взаємовигідної співпраці на постійній основі.

Відгуки про товар
 1. круто
  22 січ. 2019, Егор
 2. Приятно удивили цены в вашем интернет-магазине. Когда я заказывала у вас тетради в большом количестве, мне сделали скидку. Спасибо за работу!
  7 черв. 2015, Марина Мельниченко
 3. Замовила ці картки для занять з дитиною на літніх канікулах. Дуже сподобався тренажер, хотілося б замовити такий же для інших предметів...
  7 черв. 2015, Марія Коршевнюк

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України