• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Українська мова 9 клас

4 шт.

на сторінці

4 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Учні 9 класу стоять на порозі складного вибору – продовжити навчання в школі або вступити до професійно-технічних закладів і опановувати обрану професію. В будь-якому разі навчальний рік закінчується складанням державної підсумкової атестації, головним предметом на якій є іспит з української мови. Гарна підготовка залежить не лише від самих учнів, а й від якості підручників з української мови 9 клас, по яким вони готуються.

Закликаємо купити підручники української мови 9 клас  в нашому  інтернет-магазині Буклетка, адже результативна підготовка має бути не лише в класі, а й вдома. Всі книги, представлені в цьому розділі, відповідають чинним програмам та рекомендовані Міністерством до використання у школах України.

Підручник з українська мова 9 клас, автором якого є О. Глазова (вид. «Ранок») переміг в конкурсному відборі завдяки тому, що став підручником нового покоління. У ньому враховані особливості сприйняття  інформації дев’ятикласниками, подано яскравий і змістовний ілюстративний матеріал та вперше для лінійки підручників цього автора розроблений електронний додаток, в якому інтерактивно представлений навчальний матеріал. Для вчителів представлена додаткова онлайн-підтримка, яка містить сучасні презентації, відеоматеріали та вебінари.

Обираючи підручник українська мова 9 клас нова програма, зверніть увагу на видання О. Авраменко (вид. «Грамота»). У ньому максимально просто і схематично подано теоретичні відомості з розділу Синтаксис, а дидактичний матеріал дібрано за тематичним принципом і охоплює цікаві для учнів відомості з галузей: людина і світ, страви, мода, сучасна музика, мистецтво, відкриття та ін. Підручник з української мови інтегрований з мережею Інтернет, а саме завдяки відеохостінгу YouTube школярі можуть дивитися експрес-уроки для розвитку мовних навичок.

В свою чергу, В. Заболотний в своєму посібнику з української мови подає теоретичний матеріал у вигляді таблиць і схем, що значно полегшує сприйняття, розуміння і запам’ятовування складних синтаксичних явищ. Великий акцент робиться на самостійній роботі, оскільки після кожного розділу подані завдання для самоконтролю та самоперевірки обов’язкові до виконання, готуючи тим самим учнів до тематичної атестації. Книга укр мова 9 клас Заболотний стане в нагоді тим, хто бажає комплексно підготувати своїх дітей до уроків української мови, адже додатково у нас на сайті можна придбати зошит для контрольних робіт цього ж автора, в якому містяться тестування та диктанти, завдання з аудіювання та переказів.

Якщо ви бажаєте швидко та у зручний спосіб купити підручник української мови 9 клас, то готові вам із цим допомогти. Замовлення в декілька кліків зекономить ваш час, а вигідні ціни заощадять ваші кошти. Доставка здійснюється не лише у великі міста України, як-от Київ, Одеса, Харків, а й у віддалені села та містечка.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України