• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Українська мова Глазова

11 шт.

на сторінці

11 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Обрати якісний та ефективний для вивчення підручник з української мови не так легко, як здається. Всі вони мають бути укладені згідно з програмою і відповідати усім вимогам Міністерства освіти і науки України. Але і цього буває замало. Важливим залишається те, як автор подає навчальний матеріал та чи використовує сучасні методики, які сприяють зацікавленню учнів процесом навчання. Можемо сміливо вас запевнити, що підручник українська мова Глазова, який спрямований на особистість школяра і його інтереси, буде правильним вибором.

О. Глазова – методист з великим стажем роботи, проте в своїх видання вона дотримується провідної концепції освіти у світі – формування мовної особистості  ХХІ століття. Її підручники з української мови крокують в ногу із часом і демонструють нові сучасні прийоми активізації учнів. Наприклад, Глазова 5 клас підручник вже з цього віку розвиває комунікативну складову особистості учня. Зміст книги структуровано за тематичним принципом, а творчі завдання чергуються з репродуктивними. Для обдарованих учнів створено спеціальну рубрику «Прагнемо знати більше: завдання підвищеної складності».

В укр мова 7 клас Глазова формувати  навички ефективного спілкування покликана рубрика «Навчаємося спілкуватися», в якій відбувається чергування творчих та практичних завдань, які учень самостійно обирає для виконання. Згідно із віковими особливостями, колективна взаємодія  в цьому віці є провідною, а тому тут використано відповідні рубрики.

Завдяки успішній співпраці з видавництвом «Ранок» для 9-11 класів Глазова видає підручники з мови нового покоління, що характеризуються актуальністю текстів, використанням яскравої наочності та укладанням електронного додатка, який більш доступно та зрозуміло подає складні мовні теми. Крім того, на сайті видавництво розмістило матеріали за підручником на допомогу вчителям (презентації, розробки). Використання QR-кодів в укр мова підручник Глазова допомагає учням підготуватися до контрольної роботи онлайн або переглянути відео за темою.

До навчально-методичних комплектів О. Глазової різних класів, окрім підручника, належать зошити для тематичного оцінювання, мовні портфоліо для розвитку зв’язного мовлення, зошити для поточного та тематичного оцінювання і розробки уроків. Все це ви зможете знайти в цьому розділі нашого інтернет-магазина.

Пропонуємо вам купити підручник Глазова укр мова на нашому сайті bookletka.com. Адже ми створили найкращі умови для покупки: лояльні ціни, професійна консультація та підбір товару, зручна і швидка доставка по всій Україні.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України