• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Математика 1 клас Зошити

Позиції 1 з 12 з 144

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 144

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Математика – складний і багатогранний предмет, опанувати який іноді не під силу старшим школярам, не говорячи вже про тих, хто вперше сів за парти та тільки розпочинає свій тернистий шлях до знань. Щоб спростити цей процес, зробити його цікавим та захоплюючим, краще всього купити зошити з математики 1 клас за програмою НУШ, які підійдуть до відповідного підручника.

Для тих, хто працює з посібниками під редакцією авторського колективу видавництва Грамота, створено робочий зошит з математики 1 клас Оляницька, який повністю відповідає змісту основного підручника. Матеріал викладено на доступному рівні, а самі вправи адаптовано до вікових особливостей школярів.

Слід відзначити, що особливу роль відіграє візуальна складова посібників, таким чином робочий зошит з математики 1 клас Скворцова (1, 2, 3, 4 частина) насичений ілюстраціями та графічними поясненнями, що допомагає максимально створити комфортні умови для учнів, наблизити їх до звичного і знайомого середовища.

Ефективним у навчальному процесі є Лишенко математика 1 клас робочий зошит до однойменного підручника. Максимальна кількість завдань дають можливість краще засвоїти новий матеріал, відпрацювати кожен окремий нюанс нової дисципліни.

Учні на гідному рівні оцінять сучасний математика 1 клас друкований зошит Листопад, розроблений спеціально до нової навчальної програми Нової Української Школи, з урахуванням всіх вимог новітнього суспільства. Кожна вправа містить зв'язок з оточуючим світом, тому дітям буде легко їх виконувати, переносячи складні задачі на життя.

Навчальними програмами також дозволено використання Бевз зошит 1 клас математика за новою програмою,створеного до ще одного учнівського підручника. Він допомагає підвищити рівень мотивації та зацікавленості першокласників, стимулює розвиток уяви, пам’яті та ряду інших здібностей та навичок, без яких неможливий подальший навчально-виховний процес сучасної школи.

Жодне заняття не може пройти без використання навчальних посібників вчителем на уроці. Тож, якщо зошит з математики для 1 класу купити Должек або Будна – будуть найкращими помічниками у вивчення азів арифметичних дій для школярів та їх батьків. Кожне видання складене за оновленою програмою НУШ, і потребує додаткового часу на опрацювання завдань з боку учня, саме тому був створений зошит з математики Заїка для 1 класу.

Таким чином, купити зошити з математики 1 клас на клас Ви можете з безкоштовною доставкою Новою Поштою у Київ, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Одесу.

 

Відгуки про товар
  1. Замовляла тут зошити, пройшла реєстрацію, заповнивши форму. Зв'язались зі мною приблизно через десять хвилин, відправили замовлення у той же день. Отримала знижку.
    25 черв. 2015, Кононенко Марина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України