• +38 (068) 324-67-07
 • +38 (099) 324-67-07

Macmillan

Позиції 1 з 12 з 333

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 333

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Видавництво Macmillan – двохсотрічна історія створення високоякісної літератури


Історія видавництва Macmillan Publishers.


Macmillan Publishers (MP) – це одне з провідних видавництв у світі, створене в 1843 року. Його історія почалася тоді, коли двоє братів, Деніел і Александер Макміллани, заснували книгарню в Лондоні.

 

У 1857 році брати розширили свій бізнес і заснували видавничу компанію Macmillan & Co. У 1869 році вони заснували американський підрозділ в Нью-Йорку, що згодом став однією з найбільших книжкових компаній у США.

 

У 1896 році компанія Macmillan & Co. придбала видавничу компанію St. Martin's Press, що дозволило розширити свій асортимент книжок. У наступні роки компанія продовжувала розвиватися, випускаючи багато видань в галузях літератури, науки, техніки та бізнесу.

 

У 1985 році компанія була придбана власником видавничого холдингу Maxwell Communication Corporation, Робертом Максвеллом. Після смерті Максвелла у 1991 році, Macmillan Publishers продали компанії Simon & Schuster.

 

У 1999 році видавництво Macmillan придбане компанією Verlagsgruppe Georg von Holtzbrinck, яка є однією з найбільших видавничих компаній у світі. Купити книги видавництва Макміллан можна в інтернет-магазині Буклетка.

 

Купити книги Macmillan Україна в інтернет-книгарні Bookletka – сучасна навчально-методична література

 

Сьогодні MP – це глобальне видавництво з офісами в більш ніж 40 країнах, яке видає твори таких відомих авторів: Льюїса Керролла, Рудярда Кіплінга, Габріеля Гарсія Маркеса, Артура Конан Дойла, Альфреда Лорда, Томаса Харді та багато інших. Воно продовжує розвиватися, впроваджуючи новітні технології та розширюючи свою діяльність в галузі цифрових технологій та електронної комерції. В 2012 році Macmillan Publishers було одним з видавництв, які підписали угоду з Amazon щодо продажу електронних книг.

 

У складі холдингу MP є такі видавництва, як Palgrave Macmillan, Macmillan Children's Books, Pan Macmillan, Nature Publishing Group, Springer Nature, та інші. Крім того, воно займається створенням академічних видань, наукових досліджень та підручників для вищих навчальних закладів. Його англійська граматика, students book, dictionary, робочий зошит workbook в Англії, користуються великою популярністю.

 

Компанія залишається одним з провідних видавництв у світі, що продовжує розвиватися та випускати книжки, її catalogue представлений у різних галузях літератури, науки та бізнесу. Вона створює дитячі книжки та художню літературу.

 

Підручники Macmillan Київ – посібники, які можна придбати в київській книгарні Буклетка

 

Яку навчально-методичну літературу створює це видавництво?

 

Видавництво Macmillan Україна створює навчально-методичну літературу для різних рівнів навчання та різних мов. Основні напрямки діяльності в галузі навчання мови включають:

✔ Навчальні посібники для дітей та дорослих, які навчаються англійської мови як іноземної. Ці посібники охоплюють різні рівні складності, від початкового до дуже високого, та допомагають удосконалювати граматику, лексику, вимову та інші навички.

✔ Навчальні посібники для навчання інших мов, таких як французька, іспанська, німецька та інші. Вся література охоплює різні рівні складності та допомагають удосконалювати різні навички мовлення.

✔ Навчальні посібники для підготовки до міжнародних іспитів з англійської мови, таких як TOEFL, IELTS, та інші.

✔ Навчальні посібники для навчання мови для спеціальних цілей, таких як бізнес-англійська, медична англійська, технічна англійська та інші.

✔ Компанія також пропонує різноманітні додаткові ресурси для вивчення іноземної мови, такі як аудіо та відео матеріали, комп'ютерні програми та онлайн-курси.

 

Якщо шукаєте де купити навчальні матеріали, ціна яких буде максимально доступною, наш сайт неодмінно вас задовольнить.


Видавництва Макміллан придбати підручники які рекомендуються Міністерством освіти та науки України


Яка його література використовується в освітніх закладах України?


MP є одним з провідних видавців навчальної літератури в світі, однаково корисної для учня і для вчителя тому його підручники використовуються в багатьох країнах, включаючи Україну.

 

Українські освітні заклади, як правило, мають можливість вибирати підручники для використання на клас самостійно з того переліку видань, які схвалені Міністерством освіти і науки України.

 

Ось деякі з навчальних матеріалів, виданих Macmillan Ukraine ціна яких максимально доступна і які схвалені Міністерством освіти і науки України для використання в освітніх закладах:

• "Gateway" - серія книг для вивчення англійської мови для різних рівнів складності.

• "English World" – серія starter підручників завдяки яким англійська мова вивчається з нуля. Це книги для дітей та дорослих.

• "Get 200" - серія english books для підготовки до шкільного іспиту ЗНО.

• "All Clear" – підручники англійської різних рівнів мовленнєвих компетенцій.

 

Ця навчальна література допомагає студентам покращувати свої навички та підготовлюватися до міжнародних іспитів, наприклад до ЗНО.

 

Купити книги видавництва Макміллан від всесвітньо відомих авторів

 

Які відомі автори співпрацюють із Macmillan Publishers?


Компанія співпрацює з багатьма відомими авторами, які пишуть книги в різних жанрах, включаючи художню, наукову та навчальну літературу. Серед них варто виділити:

 

• Деніел Кіз - автор книги "Thinking, Fast and Slow" та лауреат Нобелівської премії з економіки.

• Малкольм Ґладуелл - автор книги "Outliers", відомий журналіст і письменник.

• Кен Фоллет - автор відомих історичних романів, таких як "Стовпи землі" та "Світ без кінця".

• Холі Блек - автор серії романів "The Folk of the Air".

• Джон Ґрін - автор бестселерів "Винні зірки" та "The Fault in Our Stars".

• Антоніо Дамасіо - автор книг про нейронауку та психологію, таких як "Descartes' Error" та "The Feeling of What Happens".

 

Ці автори та багато інших, співпрацюють з MP для публікації своїх книг і підручників, орієнтованих на читачів по всьому світу.

 

Macmillan купити книгу яка користується світовим визнанням і входить в ТОП рекомендацій

 

Приклади всесвітньо популярної літератури від Макміллан Publishers.


Компанія має великий каталог літератури різних жанрів та тематик, яку можна купити недорого. Ось декілька прикладів edition всесвітньо популярної літератури, яка була нею опублікована:

• "Велика Гетсбі" Френсіс Скотта Фіцджеральда - класична американська література, яку опублікована у 1925 році.

• "Чужоземка" Діани Габлдон - популярний роман про любов і пригоди у Шотландії у XVIII столітті.

• "Понеділок завжди народжується в п'ятницю" Фредерік Бакман - сучасна література, яка розповідає історію життя мешканців невеликого шведського містечка.

• "Thinking, Fast and Slow" Деніел Канеман – книжка що вивчає психологію прийняття рішень та мислення.

•  Підручник з граматики “Destinations” - навчальний підручник для вивчення english мови, який використовують в усьому світі.

• "A Brief History of Time" Стівен Гокінг - книга, що висвітлює складні наукові концепції, в доступній формі.

• Також можна Macmillan readers купити - одна з найвідоміших та найпопулярніших серій книг для читання й вивчення англійської.

 

Будь яку книгу з цього списку та багато інших від популярних творів опубліковані MP, які мають мільйони вдячних читачів по всьому світу, можна знайти у нас. Широкий спектр літератури цього інтернет-магазин видавництва можна замовити гуртом та вроздріб в книгарні Буклетка. Також тут можна придбати все для навчання, замовити на дім чи в офіс, діє безкоштовна доставка в межах міста Київ та ближньої агломерації.

 

Відео

Відгуки про товар
 1. Чудова книга,яка допомогла в підготовці до такого важливого для мене екзамену,також великою перевагою в виборі цієї книги стала можливість пройти тести а розширений ключ відповідей дає пояснення чому саме ця відповідь є правильною.
  11 бер. 2020, Катерина
 2. Не зовсім зручний формат підручника,дуже важкий,особливо з собою не поносиш:) Структура розрахована навіть на самонавчання, ціна виправдована, дуже задоволений інтернет-магазином.
  6 квіт. 2017, Андрій
 3. Get 200 звичайно цікавий, але ми йдемо по solutions і для нас він слабкуватий, а якщо брати не для спеціалізованої школи, то думаю вдалий вибір..
  19 груд. 2016, Валерія
 4. Дуже задоволенні новим підручником Get 200, у видавництва Macmillan такої ціни для книги на рік, ще небуло, гарно структурований, а головне Український компонент. Придбали 22 підручника на клас, teachers notes був безкоштовним. Приємно.
  14 груд. 2016, Ольга
 5. Спасибо за заказ. Быстро, качественно, товар полностью соответствует фото и описанию. Буду и дальше сотрудничать с сайтом.
  19 січ. 2016, Валерия
 6. Придбала у вас книгу Destination B1. Дуже вдалий підручник з граматики . Отримала на другий день після замовлення. Дякую.
  15 лип. 2015, Тетяна Іванівна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України