• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Пізнаємо природу Зошити 5 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 16

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 16

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Пізнаємо природу Зошити 5 клас НУШ

 

Звичний шкільний предмет природознавство в Новій українській школі отримав назву «Пізнаємо природу». Зміст навчального матеріалу майже не змінився, але необхідним став компетентнісний підхід до викладання. Тому навчальні посібники мають бути оновлені згідно цих вимог.

Сьогодні майже з усіх навчальних предметів є друковані зошити. Вони значно спрощують роботу вчителя при підготовці до занять та економлять дорогоцінний час на уроці.

Бажаючи купити пізнаємо природу 5 клас робочий зошит, варто знати автора підручника, за яким займається п’ятикласник. Оскільки згідно з різними програмами видано різні підручники. Робочі зошити мають чітко відповідати книжці.

На нашому сайті представлені найпопулярніші автори робочих зошитів:

 Т. Коршевнюк пропонує п’ятикласникам кольоровий посібник з різноманітними рубриками та завданнями, розрахованими для індивідуальних та колективних робіт. Окремо авторка подбала про перевірку знань, створивши зошит для самооцінювання і перевірних робіт.

 свій зошит-практикум Д.Біда подає у цікавій формі: практичні та тестові роботи, формувальне оцінювання. Родзинкою є посилання на сторінках зошита з навчальними відео.

 Т. Гільберг основну увагу приділяє самостійній роботі учнів. Чіткі та зрозумілі алгоритми сприяють розвитку навичок самостійності.

 М. Пугач підготував два види практикумів згідно із різними модельними програмами Коршевнюк та Біди. Зошити насичені таблицями, діаграмами і графіками, що дозволяє навчити школярів робити висновки і узагальнення з виучуваного.

І. Жаркова, Л. Мечник разом з робочими створили зошити для діагностувальних робіт. Діагностичні роботи – важлива складова НУШ програми з будь-якого предмета., адже дозволяє перевіряти рівень знань у процесі вивчення навчального матеріалу.


Зазвичай на уроках Пізнаємо природу поряд з зошитами використовують атлас з контурними картами, оскільки це необхідно для вивчення тем з картографічним матеріалом. Це унаочнює складні для розуміння теми та робить їх зрозумілішими.

 

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України