• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Сьогодні, на жаль, вивчення німецької мови в українських школах не дуже затребуване. Переважно цій мові навчають дітей спеціалізованих шкіл, а отже забезпеченість підручниками вкрай низька. Найпопулярнішими виданнями  стали підручники Сотнікової Світлани - багаторазового переможця Всеукраїнського конкурсу навчальних видань. Автор понад 160 посібників розробила цілий навчально-методичний комплекс з вивчення німецької починаючи з 1 класу.

Ось і минули травневі свята, а це значить, що маленькі випускники дитячих садочків з хвилюванням очікують на закінчення навчального року. Зовсім скоро вони стануть першокласниками. На цьому етапі батьки намагаються якомога краще підготувати своїх дітей до занять. Деякі наймають репетиторів, купляють велику кількість посібників, шукають  ефективні інтерактивні вправи. Все це не принесе бажаного результату, якщо послуговуватися ними хаотично.

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

Шановні клієнти!

1 травня - скорочений робочий день до 15.00!

2 травня і 9 травня - вихідні дні в інтернет-магазині "Bookletka". Ми приймаємо Ваші замовлення в онлайн-режимі. З понеділка, 3 травня, магазин працює в звичайному режимі - всі замовлення будуть опрацьовані і відправлені! Дякую!

Гарного Вам святкування!

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України