• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Довідники 5-11 класи

Позиції 1 з 12 з 136

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 136

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Суспільство постійно розвивається і зазнає певних змін. Шкільні підручники не можуть вмістити весь новий матеріал. Тому в магазинах постійно з'являються оновлені довідники, схвалені Міністерством освіти і науки України, які допомагають учням йти в ногу з часом.

На основі чинних шкільних програм було створено «Великий довідник школяра» 5-11 класи, який містить всі основні відомості природничих наук, що вивчаються в школі: хімії, фізики, географії, біології, астрономії. Алфавітний покажчик дозволяє швидко знаходити потрібну інформацію, а яскраві ілюстрації сприяють швидшому засвоєнню матеріалу. Посібником можуть користуватися абсолютно всі люди, незалежно від професії та віку.

Довідник для абітурієнтів, школярів 5-11 класів з української мови охоплює весь навчальний курс з даного предмету. В одному посібнику зосереджені правила всіх мовних розділів. Практичний довідник «Українська мова та література» стане незамінним при підготовці учнів до ДПА та ЗНО. Формат підручника дозволяє навчитися швидко орієнтуватися в тестах, та якісно виконувати завдання на іспитах.

Такі ж довідники можна знайти і з інших мов – російської, англійської, німецької, французької та таких предметів, як історія і правознавство.

Не просто автоматично читати, а знати всі нюанси використання художніх засобів допоможе школярам книга «Літературні секрети». Користуючись нею, можна самому стати на шлях літературної творчості.

Існує безліч помічників і для точних наук: математики, алгебри, інформатики, креслення. «Геометрія 7-9 клас» - практичний довідник, який допоможе учням розібратися у складному світі геометричних фігур.

Багато шкіл пропонують учням поглиблене вивчення окремих предметів . Отримати додаткові знання дітям допоможуть спеціальні довідники, призначені для профільного рівня. Матеріал у них повністю викладений у формі таблиць, всі дані - систематизовані. Працювати з такими підручниками легко і швидко. Вся інформація краще запам’ятовується, а продуктивність роботи учнів значно покращується.

Якщо Вам не потрібний великий довідник, «Буклетка» пропонує купити міні-підручники з окремих розділів всіх навчальних предметів. Чекаємо на Вас у нашому інтернет-магазині.

Відгуки про товар
 1. Гарний довідник, дитина навіть до олімпіад з ним готується. Класний магазин, замовлятиму ще!
  15 лют. 2018, Олександр (м.Київ)
 2. второй раз заказала у этого магазина, довольно быстро и доступно. рекомендую!
  19 січ. 2016, Света
 3. Спасибо за отличную работу! Связались со мной в течении 5 минут после заказа. Качество товара на высоком уровне. Доставка в срок
  19 січ. 2016, Марина
 4. Замовила на сайті чудовий довідник. Довідник просто ідеально підходить для всіх абітурієнтів, які здають іспити та ЗНО, матеріал викладений за весь курс біології починаючи з 6-го класу. Дякую дівчині яка мені його запропонувала.
  18 черв. 2015, Олена
 5. Дуже цікава та корисна серія довідників, як для школярів так і для студентів, багато корисної інформації. Купила для себе, залишилася задоволеною.
  12 черв. 2015, Ольга

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України