• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Заболотний 5 клас Підручник

7 шт.

на сторінці

7 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

В 5 класі вивчення української мови  може бути ускладнене тимчасовою адаптацію школярів до нових умов: велика кількість нових предметів і вчителів, навчання в школі триваліше, програма складніша. Рівень успішності в більшості випадків падає. Ось чому важливо враховувати цей фактор при організації навчального процесу. Підручник з української мови 5 клас Заболотний (видавництво «Генеза») укладений з огляду на вікові особливості учнів та можливі труднощі в сприйнятті нового матеріалу. Ось чому його подача зводиться переважно до схематичного та тезисного викладу інформації. Не перевантажуючись зайвим, учні легко засвоюють нові правила.

Підручник мова 5 клас Заболотний став переможцем конкурсного відбору підручників, укладених за новою програмою, та рекомендований Міністерством освіти і науки України. І це не дивно, адже грамотно підібрані вправи та завдання, потрібні рубрики та ефективні форми роботи допомагають якісно організувати навчальну діяльність. Мова підручника проста і зрозуміла, а отже не доведеться шукати додаткових джерел, в яких пояснюється те чи інше правило. Достатня кількість прикладів допоможе запам’ятати алгоритм для правил та винятків.

Яскраве та креативне оформлення посібника за допомогою ілюстрацій, малюнків, світлин сприяє формуванню в учнів естетичного смаку, а завдання до них розвиває мовленнєві навички учнів. Українська мова 5 клас Заболотний підручник покликаний не лише озброїти школярів мовними знаннями, а й паралельно розширювати їх світогляд. Це відбувається за рахунок використання для вправ текстів різних стилів та на різні морально-етичні теми.

Завдання, подані в підручнику з української мови, розрізняються за ступенем складності та за спрямуванням: підвищеної складності, з розвитку мовлення, з елементами дослідження,конкурсного характеру та для роботи зі словником. Кожна тема в підручнику Заболотного 5 класу завершується завданнями для самооцінки, виконавши які, учень зможе оцінити рівень своєї підготовки до майбутнього тематичного оцінювання. Передбачили автори і корисні додатки, серед яких словники: орфоепічний, наголосів, синонімів.

Вивчення української мови відбувається й у школах з російською мовою навчання. Подбав про них О. Заболотний, який уклав згідно із програмою окремий підручник, який також було затверджено грифом Міністерства.

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина комплексно готувалася до уроків з української мови за підручником цього автора, радимо вам звернути увагу на такі видання: зошит для поточного та тематичного оцінювання, зошит з розвитку зв’язного мовлення, тестовий контроль знань та зошит-тренажер.

Отже, купити підручник укр мова 5 клас Заболотний, а також додаткові видання, пропонуємо Вам на нашому сайті bookletka.com, адже це значно заощадить ваш час і гроші.

Відгуки про товар
  1. Чудовий підручник з української мови для 5 класу. Найкращий книжковий магазин з низькими цінами. Дякую за швидку доставку і якісне обслуговування.
    4 вер. 2023, Таня

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України